Квадрат на зубній пасті. Це треба знати.

Mechanik

Снайпер
Квадратик на зубній пасті говорить багато про що! Перевір, якого він кольору: та ти здивуєшся.
Найкраща зубна паста повинна не тільки відмінно зчищати наліт з зубів, вибілювати їх і дезінфікувати. Вона повинна бути безпечною!
Як виявилося, природна чистота товару, яким користуються зараз все без винятку, залишає бажати кращого ...
Придивися до маркування на тюбику улюбленого засоби гігієни!

1.jpg


Як вибрати зубну пасту.

Подивившись на те, якого кольору квадратик на тюбику, можна визначити особливості складу пасти.

Маркування на тюбику зубної пасти

1. Зелений квадратик говорить про те, що паста складається практично повністю з натуральних інгредієнтів. До речі, такі квадратики можна помітити і на тюбиках з іншою косметикою!

2. Синій квадратик свідчить про те, що в пасті містяться як натуральні, так і хімічні компоненти

3.Червоний квадратик на тюбику вказує на наявність невеликої кількості небезпечних хімікатів: таку пасту ні в якому разі не можна ковтати!

4.Чорний квадратик є найнебезпечнішим знаком. Шкідливі зубні пасти практично повністю складаються з хімікатів і відзначені таким значком на тюбику!

Таке маркування виробники використовують вже дуже давно! Особливо важливо перевірити дитячу зубну пасту, адже дітки так часто ковтають її під час чищення зубів ...

Обирайте тільки натуральну продукцію!

4.jpg
 

Dantist1982

Мисливець
Да о чем Вы говорите.По моей статистике 30 процентов нашего населения вообще зубы не чистит.А Вы про квадратики.Если покупают то подешевле.Или что по ящику показывают.Неумеют у нас люди беречь здоровье.Лень раз в пол года или хоть бы раз в год зайти на осмотр.
 

немец1970

Слідопит
На самом деле цветовая маркировка зубной пасты не несет никакой полезной информации для потребителя. Она применяется в технологическом процессе изготовления упаковки и по желанию заказчика может быть любой. При выборе нужно внимательно изучать состав зубной пасты, а не ориентироваться на цвет полосок тюбика.
Еще раз повторюсь, полоски на зубной пасте нужны только для изготовления самого тюбика, они никак не связаны с безопасностью или составом.
НЕ ВВОДИТЕ ЛЮДЕЙ В ОМАНУ!!!
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Я про кольори на тюбиках з зубною пастою знав ще 20 років назад і завжди звертаю на них увагу.
 

Гобой

Снайпер
На самом деле цветовая маркировка зубной пасты не несет никакой полезной информации для потребителя. Она применяется в технологическом процессе изготовления упаковки и по желанию заказчика может быть любой. При выборе нужно внимательно изучать состав зубной пасты, а не ориентироваться на цвет полосок тюбика.
Еще раз повторюсь, полоски на зубной пасте нужны только для изготовления самого тюбика, они никак не связаны с безопасностью или составом.
НЕ ВВОДИТЕ ЛЮДЕЙ В ОМАНУ!!!
Я на эту тему спорил со своей сестрой которой доказывал о полезности квадратиков. Но к сожалению после перелопачиной инфы в нете спор был проигран, и они оказались просто маркировкой для отрезки тюбика на линии. Так что считаю тоже это мифом.
 
Зверху