Перекурчик

Статус
Закрита.

Буга

Снайпер
пару фазанів добув. брав на зайця - стріляти не довелось. от маю ТОЗ-63 вагою 3100 і ІЖ-49 (2994 г) - в руках носити увесь день легше ТОЗ-63, видно баланс має трохи значення.
Я завтра буду воювати за Тоз - 66 . Думаю , що куплю .
 

Буга

Снайпер

Буга

Снайпер
бажати нічого не буду наперед, але як вдасться - з Вас фото, я так розумію що "Ш"
Німець якись сполошений . Один раз в місяць виставляє на продаж рушницю виробництва СРСР .
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Німець якись сполошений . Один раз в місяць виставляє на продаж рушницю виробництва СРСР .
цікавий німець! може він їх сам робить?
Так "Ш" . Біла колодка , приклад горіх - не Стріляний
оце я такого ТОЗ-63 хотів би, можна трошки стріляного навіть, але у відмінному стані.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброго дня всем и хороших выходных!!!
 

Pavel1988

Снайпер
Привіт народ. Дімка там цікавляться відгуками по карабіну
Доброго дня всем и хороших выходных!!!
Привіт, на взаєм! там в обговоренні питають відгуки по карабіну такому як в тебе
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Всем привет. У нас охоты в воскресенье не будет(((. Выборы в сельраду.
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Привіт народ. Дімка там цікавляться відгуками по карабіну

Привіт, на взаєм! там в обговоренні питають відгуки по карабіну такому як в тебе
Привет Пашка!!!Та у меня в другом калибре:)....Шо там говорить это бюджетный Меркель,полностью немецкий карабин,за такие деньги просто супер.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Я уже тут...Наливай.:):):)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Я уже тут...Наливай.:):):)
нєфіг дєлать!!! ми на прошлі охоті посиділи трошки - у колеги Д.Р був, то він ще доклав вдома - то приїздила швидка - перестав дихати та серце ставало кілька разів. всього 37 років, от тобі і увесь йух до копійки!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
нєфіг дєлать!!! ми на прошлі охоті посиділи трошки - у колеги Д.Р був, то він ще доклав вдома - то приїздила швидка - перестав дихати та серце ставало кілька разів. всього 37 років, от тобі і увесь йух до копійки!
Купут...........А сейчас как себя чувствует???
 

KFoR

Зброяр
нєфіг дєлать!!! ми на прошлі охоті посиділи трошки - у колеги Д.Р був, то він ще доклав вдома - то приїздила швидка - перестав дихати та серце ставало кілька разів. всього 37 років, от тобі і увесь йух до копійки!
Ти тут ще такого нарозказуєш то Діма погріб замурує...
зі. Але відкачали?
 
Статус
Закрита.
Зверху