Как выбрать первое ружье, второе и т.д., секреты и конечно же обсуждение цены

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
от от, рости серед себе! найкращі полювання, коли його суть у 1-2 пострілах - вальдшнеп, фазан, тропіння зайця. я не применшую значення та вагу полювань, де треба стріляти багато - голуб, перепел, переліт качки, але стріляти і просто х..ти в повітря - це 2 великі різниці. і от з досвідом доходить - а таки вистачає ІЖ-17, щоб добути 1 качку (більше мені особисто не треба), 1 фазана за полювання, 1 зайця. а не добув - хай живе, головне не підранок зроблений 4м пострілом. і відпадає тоді потреба носити патронташ - вистачає підсумка на 12 патронів. мисливець виглядає Мисливцем, а не солдатом зондер-команди.
фото.jpg
на три відділення :D:D:D
 

KFoR

Зброяр
привіт Вам сьогодні. лукавите з першого посту - н/а у вас хатсан, тому Ви не могли не бачити хатсан оптіма - одностволка, копія Беретта-412:D:D:D за 4,500 новенька!
https://ibis.net.ua/products/details/14480038/
Артур та який же новачок собі купить свідомо одностволку? :D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Артур та який же новачок собі купить свідомо одностволку? :D
чесно, навіть я ще не дозрів! хочу, але вагаюсь. скоро створю темку про свою нову рушничку, яку придбав по випадку - вже ближче до класики, хоча і 2 курковки маю.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
чесно, навіть я ще не дозрів! хочу, але вагаюсь. скоро створю темку про свою нову рушничку, яку придбав по випадку - вже ближче до класики, хоча і 2 курковки маю.
А ну давай уже создавай ту тему...:rolleyes::)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А ну давай уже создавай ту тему...:rolleyes::)
воно поки що у Поліції.:rolleyes::rolleyes::rolleyes: після 1.11 заберу, тоді і поговоримо, попрошу Андрія Яремка чи Васильовича, щоб об"єднав ще 3 теми про аналогічні рушниці, тоді і поговоримо, постараюсь і фото викласти якісні. сам чекаю.
 

Anatolie8i4

Новачок
Добрый вечер кто подскажет хочу купить Сайгу!Не могу с калибром определиться кто подскажет свои мнения приветствуются!!!
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
Добрый вечер кто подскажет хочу купить Сайгу!Не могу с калибром определиться кто подскажет свои мнения приветствуются!!!
А я ;),! хочу купить, тайгу, не много, тыщь десять квадратных киллометров, мнения, по барабану - приветствуеся материальная помощь :). Простите за каламбур. А Сайга Вам на кой? Просто таблетки легче подобрать если знаеш диагноз. Как то так.
 

kapitan-sa

Слідопит
Охота это не война....
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Добрый вечер кто подскажет хочу купить Сайгу!Не могу с калибром определиться кто подскажет свои мнения приветствуются!!!
Абсолютно бесполезная штука для охоты....Была у меня вот такая Сайга 410К-04 ,для самообороны она бала просто супер.
410k04.jpg
saiga-410k-04-4-1200x700.jpg
 

crp

Мисливець
для самооборони помпа або напівавтомат з коротким стволом буде краще!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Діма, а де вона зараз?
Продал человеку из Запорожья перед самой войной....Сейчас такие игрушки почти по 1000 мертвых президентов стоят.А я продал за пол цены от сегодняшней,такие тогда были цены.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
для самооборони помпа або напівавтомат з коротким стволом буде краще!
Помпа это да ,классика для самообороны.Но поверьте мне эта Сайга тоже супер для самообороны,один из больших плюсов ее размер.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Сейчас такие игрушки почти по 1000 мертвых президентов стоят
от спробуй в гарячці запхати магазин так, щоб, верхній патрон не підплющило, зазвичай можуть підклинювати - а при самозахисті 2-3 секунди прогавив - вже може бути погано. як на мене то тільки помпа зі стволом 47-54 см. тому й не розумію, хто таку штуку купує - типу лоскочемо собі нерви - даємо фору нападнику.
 
Зверху