Помогите узнать побольше о ружье и оценить его!!! GUSTAV BINNNER WEIPERT

Буга

Снайпер
:D Ні в Візейрі, ні в готелі, ні навіть в візовому центрі не роблять різниці для покупців зброї. Чи вам може задавали подібні питання? Мені ні.
Якщо ви не замітили, я відповідав на це питання:

Отримав, купив, пожив, розказав. Що не так?
Якщо би все було так просто і дешево то ИЖ і ТОЗ на Україні не коштували би 600-1000 USD .
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда
Про що ви тут говорите . Шпрингер Вам в хорошому випадку каталог пошле . І то за 35 евро .
Про що ви тут говорите? я на Шпрингере зареєстрований клієнт и декілька предметів придбав у минулому. А Доротеум к слову каталог безкоштовно висилає..
 
Останнє редагування:

Mykola STARyy

Снайпер
Якщо би все було так просто і дешево то ИЖ і ТОЗ на Україні не коштували би 600-1000 USD .
Те що я описав це мій досвід. Саме так просто воно і є.
Якщо у вас інший, поділіться, цікаво почитати.
Тільки не про годування "рішал".
ИЖ і ТОЗ таких грошей і не коштують, хіба штучні в суперстані. Я купив рядовий ИЖ 54 близький до ідеалу за 350. Два роки тому в Києві в молодого адекватного чоловіка.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Не спиться щось.
Тяжко нам, пане Буга, обговорювати смак устриць.
 
Останнє редагування:

Буга

Снайпер
Про що ви тут говорите? я на Шпрингере зареєстрований клієнт и декілька предметів придбав у минулому. А Доротеум к слову каталог безкоштовно висилає..
Ми ведемо бесіду про Шпрингер . При чому тут Доротеум .
 

Буга

Снайпер

okhorly

Слідопит
Круто . У Відень на пароході .
Ну, по поводу Вены , Вы конечно правы, не доходили. А вот в Линце бывали неоднократно. По Дунаю при советах было судоходство интенсивное, да и в начале 2000-х еще ходили до Ново Сада /Югославия.
 

Буга

Снайпер

Буга

Снайпер

Буга

Снайпер
Про що ви тут говорите? я на Шпрингере зареєстрований клієнт и декілька предметів придбав у минулому. А Доротеум к слову каталог безкоштовно висилає..
Чий Ви клієнт я знаю . І про Ваші дві останні покупки на Шпрінгері також .
 

Буга

Снайпер
Це все дурні хотілки і балачки . Золота ціна його 1000 і ще потрібно найти шибанутого на голову , щоб його купив .
 

Буга

Снайпер

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Зверху