Допоможіть розібратися із мисливськими традиціями і звичаями!

мр 153 12 76..

Снайпер
Моя особиста прикмета,що якщо із самого ранку все валиться з рук ,щось перед виходом на полювання вдома ламається, то завжди полювання виходить вдалим.
И у меня есть такая примета....только если на охоте ,при зарядке ружья, выпадает из рук патрон....значит он будет фартовым
 

kapitan-sa

Слідопит
У цю прикмету також вірю. Он у мене на аватарці фото в панамі. То в тій панамі і влітку і взимку коли не дуже холодно. Дружина купила вже і не одну нову. А та панама шита-перешита. Ховаю її від дружини бо грозиться спалити.
Тоже самое, штаны шиты перешиты, посадки у нас заросшие а мы с Джекки ну очень повёрнуты на вальдшнепе, так после охоты штаны в хлам...говорит выброшу....у тебя этой одёжки вон сколько.... Я тебя выброшу она фортовая)))
 

Hovarf

Слідопит
Маразм. Всегда делюсь патронами с друзьями, при нужде, из рук в руки, при мне: два выстрела - две лисицы...
Ну не скажіть. В нас в цю прикмету вірять більшість мисливців і під час полювання ніхто нікому патрони з рук в руки не дає. Правда і під ноги теж не кидають, бо й справді якось це не гарно. А роблять так - мисливець, якому потрібний патрон, скидає шапку і патрон кидають в неї.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Ну не скажіть. В нас в цю прикмету вірять більшість мисливців і під час полювання ніхто нікому патрони з рук в руки не дає. Правда і під ноги теж не кидають, бо й справді якось це не гарно. А роблять так - мисливець, якому потрібний патрон, скидає шапку і патрон кидають в неї.
Хороший способ, хотя лично я в эту примету не верю напрочь. До войны очень часто ко мне приезжали друзья-охотники, но бывало, что без оружия 9по разным причинам). Так вот всегда делился и своим оружием, и естественно своими патронами, без всяких предрассудков. Единственное условие с моей стороны - с моим оружием обращаться бережно. :) А патроны - расходный материал.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
В субботу , специально взял с собою дикую утку тушеную в овощях , цука в рот ...... пи..... ц , из трех реальных .... ни одного :p:p:p
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Ну не скажіть. В нас в цю прикмету вірять більшість мисливців і під час полювання ніхто нікому патрони з рук в руки не дає. Правда і під ноги теж не кидають, бо й справді якось це не гарно. А роблять так - мисливець, якому потрібний патрон, скидає шапку і патрон кидають в неї.
У нас если берешь патрон,то просто тянешь его из патронташа сам...
 

мр 153 12 76..

Снайпер
В субботу , специально взял с собою дикую утку тушеную в овощях , цука в рот ...... пи..... ц , из трех реальных .... ни одного :p:p:p
:D:D:D
У нас пацан из коллектива постоянно берет с собой зайца тушеного,и сцуко постояно с зайцем...
 

MAPODEP

Мисливець
у нас із діючих тільки - випити на першій крові, але мій батько казав, що раніше як вони полювали на зайця, то той хто на початку полювання вбиває козу, то той її і носе:):):):):)
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
у нас із діючих тільки - випити на першій крові, але мій батько казав, що раніше як вони полювали на зайця, то той хто на початку полювання вбиває козу, то той її і носе:):):):):)
не задаю ні яких питань :p:p:p:p:p:p:p але відповідь ..... ну не обхідна , ви ж на форумі :p:p:p
 

xammax

Мисливець
У нас(Волинь,Луцьк)колектив молодий, але дотримуємось звичаїв від старшого покоління...
- При поділу добутого трофею який розділений на рівні частини двоє осіб спина до спини..., один вказує на пакет з дичиною інший називає кому вона буде..
-Молодий мисливець першу свою здобич цілує в дупу.. (під час чаркування)
-Під час прийняття молодого мисливця в колектив йому наливають в його зброю в один з стволів горілку яку він має випити...
 

ramin

Мисливець
-Молодий мисливець першу свою здобич цілує в дупу.. (під час чаркування)
Фу! А потом ворміл приймати або пупа дьогтьом натирати
-Під час прийняття молодого мисливця в колектив йому наливають в його зброю в один з стволів горілку яку він має випити...
О!Це я розумію традиція! До речі: скільки вміщує ствол в грамах?
 

Mykola STARyy

Снайпер
Приблизно гранчак.:D
 

sen222

Мисливець
У нас(Волинь,Луцьк)колектив молодий, але дотримуємось звичаїв від старшого покоління...
.
-Молодий мисливець першу свою здобич цілує в дупу.. (під час чаркування)
-Під час прийняття молодого мисливця в колектив йому наливають в його зброю в один з стволів горілку яку він має випити...
:D:D:D
 
Зверху