Что я сделал для увеличения численности и поголовья дичи в угодьях?

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Уважаемые , внимательно прочитайте названия темы , к чему этот ............ , если интересна тема о пок и егерям , и их обязанностях , так создайте соответствующию
 

crime830

Мисливець
Добрий день.
Викладу і я дещо по випуску фазана у 2014 році.
Закупили фазана за власні кошти і відразу його освятили в соборі

Побудували завчасно навіси і випустили в угіддя



Станом на 09.09.2016 року ще жодного разу не полювали на нього, але фазан приживсь і бачимо його доволі часто.
 

Fazer

Мисливець
crime830 сказав(ла):
....і відразу його освятили в соборі

Доброго дня. А як же після освячення полювати на них ? Необхідно після полювання іти в той же храм до священника каятись.....
 

crime830

Мисливець
crime830 сказав(ла):
....і відразу його освятили в соборі

Доброго дня. А як же після освячення полювати на них ? Необхідно після полювання іти в той же храм до священника каятись.....
Доброго і Вам.
Як вже я писав трохи вище, то ми жодного разу на нього не полювали, поки що тільки спостерігаємо.
Далі то вже релігія у кожного своя.
Тоді питання до Вас.
Чи знаєте Ви, що на Україні та й вцілому у світі досить багато священників, що є мисливцями і полюють на всі види дичини?
 

Fazer

Мисливець
ШЕСТАЯ ЗАПОВЕДЬ
Не убивай.

Это значит:

Бог вдохнул жизнь от жизни Своей во всякое сотворенное существо. Жизнь есть самое драгоценное богатство, данное Богом. Поэтому тот, кто посягает на любую жизнь на земле, поднимает руку на самый драгоценный дар Божий, больше того — на саму жизнь Божию. Все мы, живущие сегодня, — лишь временные носители жизни Божией в себе, хранители самого драгоценного дара, принадлежащего Богу. Поэтому мы и права не имеем, и не можем отнять жизнь, заимствованную от Бога, ни у себя, ни у других.
Це моя Вам відповідь на питання. Кожному своє....
 

crime830

Мисливець
ШЕСТАЯ ЗАПОВЕДЬ
Не убивай.

Это значит:

Бог вдохнул жизнь от жизни Своей во всякое сотворенное существо. Жизнь есть самое драгоценное богатство, данное Богом. Поэтому тот, кто посягает на любую жизнь на земле, поднимает руку на самый драгоценный дар Божий, больше того — на саму жизнь Божию. Все мы, живущие сегодня, — лишь временные носители жизни Божией в себе, хранители самого драгоценного дара, принадлежащего Богу. Поэтому мы и права не имеем, и не можем отнять жизнь, заимствованную от Бога, ни у себя, ни у других.
Це моя Вам відповідь на питання. Кожному своє....
Ви взагалі мисливець?
Чи просто так тут.
Зброю в руки брали?
Грішний?
Ми тут зібрались не Закон Божий вивчати, та й тема мабуть не про те.
І взагалі я не вегетаріанець, а страви з дичини люблю.
Ви не відповіли на моє попереднє питання:
"Чи знаєте Ви, що на Україні та й вцілому у світі досить багато священників, що є мисливцями і полюють на всі види дичини?" - прокоментуйте.
 

KFoR

Зброяр
Шановний Fazer вам не здається що ви помилились ресурсом?
 

Fazer

Мисливець
З ресурсом "здається" не помилився, стосовно священників...то нехай собі полюють.
 

Руслан Михалич

Мисливець
Я вот думал лисичку потравить уж много развелось Стрелять ни кто не хочет почти а патроны дорогие Лично я так по всему что вороны что шуляки ястребы все что вредит мирным жителям угодий Кто знает чем травить
 

Копатыч

Зброяр

Копатыч

Зброяр
Зверху