Ефективність використання гладкоствольної зброї, при полюванні на парнокопитних.

Грищенко

Снайпер
а какие пороха еще можете рекомендовать для веса 35-45гр.
А их нет у нас в свободной продаже(если брать по верхнему пределу).Для примера тот-же М92S.Так что из реально доступных остается как раз А0.
http://www.nobelsport.it/public/pages/ENG/schedapol.asp?ProdottoID=559&FamigliaID=0
upload_2015-11-27_10-13-41.png

Я там выделил снаряжение для рекомендуемого веса пули;).
тоненький поясок не зможе втримати важку кулю
Конечно.
 

рак44

Новачок
Не знаю як ви віднесетеся до моєї пропозиції, але якби я експерементував з кулями, то обов'язково спробував би ще й на поросі Тахо ( CSB 2 ) . Адже в таблицях від Гуаланді цей порох також використовують для куль. http://www.gualandi.it/docs/tabpolv_2013_eng.pdf В придачу зробив ще й скрін з журналу "Калашников"
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
не факт як поясок заломиться так і полетить косо. тут з поясками зривало. у мене є кулі Діабола з пояском (моя) та діабола з зубчиками, які вистрілив зі свого ІЖ-27, а потім дістав з глини, та що з зубчиками перекошена і злизана на 1 бік.
Якби я не стріляв, то і не рекомендував.
 

Грищенко

Снайпер
спробував би ще й на поросі Тахо ( CSB 2 ) . Адже в таблицях від Гуаланді цей порох також використовують для куль.
Остается открытым вопрос наличия этого самого CSB 2 в таховской фасовке в свободной продаже

Правда непонятно,откуда взялась навеска в 36-50(!!!) гр,если в мануалах 36 гр это потолок для 12к.
upload_2015-11-27_14-9-49.png

upload_2015-11-27_14-10-5.png
 
Останнє редагування:

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Остается открытым вопрос наличия этого самого CSB 2 в таховской фасовке в свободной продаже


Правда непонятно,откуда взялась навеска в 36-50(!!!) гр,если в мануалах 36 гр это потолок для 12к.
Переглянути вкладення 161999
Переглянути вкладення 162000
Был немного, расстрелял. Сейчас в зброе есть ТАХО по 280 за 250грамм, но цвет не помню - вроде зеленый!
 

Грищенко

Снайпер
Сейчас в зброе есть ТАХО по 280 за 250грамм, но цвет не помню - вроде зеленый!
Так в том-то и дело,что розового "Тахо" в продаже нет.
Может навеска 50гр. для гильз 12*76?
В свое время перепахал Махамовский сайт вдоль и поперек,-не встречал такого рецепта.Не поленился,только что пересмотрел каталоги Махам и Рио,в них контейнера производятся под максимальную навеску в 36 гр в 12к,а патронов в магнум снаряжении вообще не нашел.
 

рак44

Новачок
Так я не наполягаю.... За шо купив - за те й продав... ;) Я ж не з пальця це висмоктав... Тай для мене журнал "Калашніков" не авторитет. Насправді уже декілька років практично усі максамовські пороха мають сірувато-зеленуватий колір. Рожевого більше небуде ні СSB2 (диски) PSB2 (ромбики). Тепер щодо застосування його для гільз 12/76. Сам так не заряджав, але припускаю, що такий варіант цілком ймовірний. Тому що при збільшинні хода амортизації пижів у гільзі 76 мм суттєво зменшується максимальний тиск порохових газів, що в свою чергу дозволяє збільшити наважку як пороха так і дробі. Ну це ж основи внутрішньої балістики, ви ж повинні це знати. Думаю не лишнім буде нагадати вам ось такі досліди http://forum.guns.ru/forum/11/337097.html
 

рак44

Новачок
Не поленился,только что пересмотрел каталоги Махам и Рио,в них контейнера производятся под максимальную навеску в 36 гр в 12к,а патронов в магнум снаряжении вообще не нашел.
Все правильно, берете гільзу 12/76, засипаєте 1,9 г СSB2, берете пиж-контейнер на 36 г насипаєте в нього цих необхідних для нього 36 г дробі і досипаєте зверху ще 14 г дробі. Закриваєте зірочкою, ось вам і магнум патрон.;) З "магнум пиж-контейнером";) Якщо не влаштовує пиж-контейнер - використовуйте традиційні пижі. Але давайте повернемося до нашої теми про кулі. Я вважаю що порох Тахо (якого нажаль у мене поки що немає) цілком придатний для спорядження кульових набоїв. А ви як вважаєте?
 

Грищенко

Снайпер
Так я не наполягаю.... За шо купив - за те й продав... ;) Я ж не з пальця це висмоктав... Тай для мене журнал "Калашніков" не авторитет.
Так к вам претензий как-бы и нет.
Я вважаю що порох Тахо (якого нажаль у мене поки що немає) цілком придатний для спорядження кульових набоїв. А ви як вважаєте?
upload_2015-11-27_17-9-4.png


upload_2015-11-27_17-9-25.png
 

crp

Мисливець
Теж колись цікавився стволом сюпра. Для нього є спеціальні набої і як писалось раніше ціна космос - в межах 100-150грн. А те чим ви стріляли не полетить так як патрон створений для сюпри і сенсу тоді нема купувати сюпру коли не стріляєте відповідними набоями. То навіщо та сюпра коли хороший патрон 9,3х62 коштує 60-70грн.???
 
Зверху