Зміни до Закону України "Про мисливське господарство та полювання"

Статус
Закрита.

Майстренко

Новачок
Ось він, додаток до листа Львівського ОУЛМГ, датований 17 червня 2015 року, який мені, з горем пополам, все таки вдалося побачити в лісництві. Цей документ і справді немає жодного відношення до Закону України "Про мисливське господарство та полювання".
 

Вкладення

Майстренко

Новачок
У той же час, хотілося б висловити свою думку про те, що знайти вам - львів'янам на місці сам лист та додаток до нього було б набагато легше, ніж мені з Києва: треба було лише зайти до Львівського облуправління ліс та мислгосподарства чи його держлісгоспів й попоросити показати цей додаток.
А особисто мені було б цікаво почути Вашу думку стосовно професійного рівня службовців, які готували, підписували і випустили в світ супровідний лист з такою грубою юридичною помилкою. Адже обласні управління Держагентства лісових ресурсів фактично здійснюють управління мисливським господарством на рівні областей, а тут такий прокол. Виходить, що для цих "фахівців" ЗУ "Про мисливське господарство та полювання" та Кодекс України про адміністративні правопорушення - одне і те ж.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Напишите на них жалобу в ДАЛРУ или в Минагрополитики, а еще лучше - в КабМин, в крайнем случае - Гаранту Конституции!
 

Майстренко

Новачок
Напишите на них жалобу в ДАЛРУ или в Минагрополитики, а еще лучше - в КабМин, в крайнем случае - Гаранту Конституции!
Мені не зовсім зрозумілий Ваш сарказм, і чим Вас так зачепив за живе мій коментар.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Какой сарказм? У Вас конспирологический склад мышления. Я вполне серьезно!
А вообще-то, надо было проще ставить вопрос и сразу же взять у своих земляков приложение к опубликованному Вами письму. У меня на это потребовалось гораздо больше сил и времени, но я его озвучил все равно раньше. Можно было и копию выложить на форуме (она у меня на столе и сейчас лежит, коллеги львовские прислали по моей просьбе), но было интересно: захотите ли Вы самостоятельно это сделать у себя на родной Львовщине?
И вообще, всю тему можно было изложить совершенно по-другому, как по-мне - в правильном русле: сначала дать письмо и приложение, а потом спросить: и чего это непрофессионально работают лесники (хотя, как по-мне, дело тут скорее в безалаберности и безразличии, хотя все равно не профессионально). И своей темой Вы заставили нас долго ковыряться в стороне от вопроса (кстати, на Ваш вопрос, какие изменение есть к БЗ в этом году, я, все-таки, ответит, но Вы продолжали крутить вокруг да около, так и не показав приложение. И изложили его, когда оно в теме было изложено, пусть не в копии, но в прямом смысле (пост № 20).
Любите, ребята, вы вокруг да около крутить!.. Вроде больше делать тут нечего!
 
Останнє редагування:

Майстренко

Новачок
А вообще-то, надо было проще ставить вопрос и сразу же взять у своих земляков приложение к опубликованному Вами письму.
Щоб побачити додаток до листа я три рази їздив в лісництво ( в Львів набагато дальше). Ви взагалі читали попередні мої повідомлення, чи "коллегам Львовским" на слово більше вірите?
 

Майстренко

Новачок

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я так думаю, що у запропонованих вами діях немає ніякого сенсу. Ну, якійсь мисливствознавець Львівського облуправління ліс. та мислив. господарства лопухнувся через втому. або через те, що у нього багато іншої роботи, або через те, що вважає, що зазначені зміни так чи інакше пов'язані із БЗ... Так що - усіх на вуха ставити через це?
І не думаєте ви про те, що якби ви відразу спитали: а по які зміни йдеться мова, а не почали думати, що лісники щось страшне задумали, то ми б розібралися із хибою (або із новими змінами, про які йшла мова) скоріше? А ще краще було просто зателефонувати виконавцю на тому листі та спитати про що йде мова? Можна було просто зайти до облуправління та прочитати додаток.
В кінці кінців, ми через цю хибу (чи ваду) лісників не тільки згадали останні зміни до БЗ, але. як з'ясувалося, розповіли про них нашим друзям на форумі, які про них таки не знали!!!
І що тут поганого?
А пану Ю. Дідичу просто зателефонувати та сказати, що він трошки невірно висловив думку. Але ж не всі О. Пушкіни, Т. Шевченки або М. Гоголі!
Давайте краще про щось більш цікаве й необхідне далі говорити.
ПіСі Конспірології у нас і так вистачає. Починаючи із ВРУ
 
Статус
Закрита.
Зверху