рушниця для новачка

Статус
Закрита.

mrjura

Мисливець
Вітаю. Зрозуміло, що на зайця і тільки по суботах, я мав на увазі де теротиріально, а то не дали ні карти ні телефона в кого можна було зясувати. Стосовно вартості реставрації майже вгадали , але я ні трохи не жалію, навпаки. При сьогоднішніх цінах це ніщо в порівнянні з задоволенням яке отримуєш коли береш в руки гарну річ, ну як жінку, розуміїте. Дякую.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

sen222

Мисливець
да рушничка дуже класно вийшла!!!вдалого полюваня Вам!!!!!
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Да вотето
курківка не зовсім підходить мисливцю - початківцю по тій причині, що в цих рушницях відсутній запобіжник.
Человек знает о чем говорит не пуха и не пера Вам но совет дам будьте очень осторожны на ходовых охотах
 

Вова 1993

Мисливець
Вітаю всіх.
Нарешті отримав свою рушницю.
Хочу, ще раз подякувати форуму за знайомство з чудовими людьми, зокрема Олександрами з Запоріжжя та Харькова, які допомогли мені відреставрувати рушницю. Результати її перевтілення можна побачити на фото. Я залишився дуже задоволений їхньою роботою.
Сьогдні придбав відстрільну картку на хутрового звіра в Бориспільській районій раді УТМР на Переяслівський район, підскажіть де можна полювати зданою карткою.
сколько стоит такая реставрация если не секрет;)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Человек знает о чем говорит не пуха и не пера Вам но совет дам будьте очень осторожны на ходовых охотах
це правило потрібно виконувати з будь-якою рушницею. я починав з курковки, зараз маю 2 одиниці, маю вертикалку, мав напівавтомат - з усього цього найбільш небезпечний у поводженні напівавтомат - кнопка запобіжника натискається в положення вогонь при носінні в положенні "на плечі" особливо на лівому плечі, при перезарядці в пориві гарячковості можна шмальнути зопалу.
якось в ті часи, коли були лише курковки,:D мисливці ж починали полювати:D. курковка все показує - курки перед очима, а от якось новенький ІЖ-43 в магазині при постановці на запобіжник "вистрелив" з обох стволів, голосно клацнувши на весь магазин, що привело в неабияке здивування продавців, так що тут бабка на двоє гадала...
чесно, може матиму сина - то вручу йому курковку як першу зброю.
 

Вова 1993

Мисливець
Вова, я написав приблизно, а там все індивідуально від стану рушниці та забаганок замовника. тай питай в особисті листування таке.
дякую так і хотів зробити) просто в самого курковка теж подумую про реставрацію але стволи в поганому стані оце думаю що робити.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Mechanik

Снайпер
Але на мою думку, люба курківка не зовсім підходить мисливцю - початківцю
Дозвольте висловити свою думку.
Я на власному багаторічному досвіді, всупереч поширеній думці, беруся стверджувати, що куркові рушниці набагато більш безпечні в користуванні, ніж безкуркові.
Поки курки НЕ зведені і пружини не стиснуті, ні при якому падінні або струсі, або ж натисканні на спускові гачки, куркова рушниця - НЕ ВИСТРІЛИТЬ
Тобто, можливість випадкового пострілу з технічно справною курковкою до зведення курків практично ВИКЛЮЧЕНО.
Для того щоб звести курок, потрібно зусилля значно більше, ніж для того, щоб зрушити "гудзичок" запобіжника.
Курок не може бути зведений випадково, а запобіжник легко може зрушитися гілкою, в човні, або ж зачепивши за яку-небудь деталь спорядження мисливця.
Більшість патронів з осічками спрацьовують, якщо повторно звести курок і зробити постріл.
В безкуркових рушницях, зробити так не можливо. Тому, дехто в азарті від полювання, намагається відразу після осічки відкрити рушницю, де може і статись - затяжний постріл. Такі кроки мисливця, ведуть до вкрай тяжких наслідків.

На мою думку, гідність курковка реально існує і полягає в тому, що така рушниця може бути зарядженою, але з не зведеними курками.
Тому, треба раз і назавжди вивчити ВСІМ мисливцям курковок ПРАВИЛО
КУРКИ в даних рушниця потрібно взводити безпосередньо, тільки ПЕРЕД ПОСТРІЛОМ.
Все крапка.
При наймі, я дотримувався та дотримуюсь такого життєво важливого мисливського правила і надалі.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Но я не встречал ни одного, кто б ходил с невзведенными курками.
еее, тут треба розібратись! є різні полювання йдемо в лісі на номери, чи обходимо поле, щоб розтягнутись на зайця, чи переходимо з очерету на очерет - тут рушниця за плечима та курки спущені, але коли став на номер, чи всі розтягнулись на ріллю - тут курки зводимо та йдемо з рушницею в руках, по закінченню - курки спустили і знову рушницю за плечі.
чим більше часу зведені курки - тим скоріш міняти пружини. а правило, що при наближенні мисливця до іншого треба розрядити рушницю, повинне працювати в будь-якому і з будь якою рушницею, так що зведені курки це не така велика проблема, іноді більше напружує, коли розмахують н/а а чи на запобіжнику чи заряджений - невідомо
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Даже палкой страшно!
еее, тут треба розібратись! є різні полювання йдемо в лісі на номери, чи обходимо поле, щоб розтягнутись на зайця, чи переходимо з очерету на очерет - тут рушниця за плечима та курки спущені, але коли став на номер, чи всі розтягнулись на ріллю - тут курки зводимо та йдемо з рушницею в руках, по закінченню - курки спустили і знову рушницю за плечі.
чим більше часу зведені курки - тим скоріш міняти пружини. а правило, що при наближенні мисливця до іншого треба розрядити рушницю, повинне працювати в будь-якому і з будь якою рушницею, так що зведені курки це не така велика проблема, іноді більше напружує, коли розмахують н/а а чи на запобіжнику чи заряджений - невідомо
Все так должно быть, но....
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Все так должно быть, но
у мене в колективі я придивився, що один уже доволі солідний мисливець, ходить зі зведеними курками у положенні "на плече", на зауваження відшуткувався "я завжди так ходжу!" на що отримав відповідь: "ще раз таке буде, то ходити будеш, але тільки під себе..." ніби подіяло.
 

Hovarf

Слідопит
КУРКИ в даних рушниця потрібно взводити безпосередньо, тільки ПЕРЕД ПОСТРІЛОМ.
Ніколи з цим не погоджуся. Ну не зручно це зводити курки "беемки", коли з під ніг зривається заєць, або злітає качка, ще й при тому якщо пружини тугі, а пальці замерзли. На це втрачаються дорогоцінні секунди. В такому випадку вже краще ходити з взведеними курками, хоча, з моєї точки зору, це небезпечно в плані випадкового пострілу. З пов.
 

Mechanik

Снайпер
Ніколи з цим не погоджуся.
Це Ваше особисте право - дотримуватись правил безпеки, чи -НІ.
Але при видачі відстрілочної картки Ви залишили свій підпис в журналі, що з технікою безпеки на полюванні - ОЗНАЙОМЛЕНИЙ.
Та з цього моменту, відповідальність за порушення ТБ на полюванні, лежить на Вас, та Боже борони ще й з трагічними наслідками які спричинили смерть, каліцтво потерпілій особі, внаслідок необережного поводження із зброєю.
Причина нещасного випадку - ЗВЕДЕНІ КУРКИ РУШНИЦІ.

Ну не зручно це зводити курки "беемки", коли з під ніг зривається заєць
Заяча мама ще не зникла в природі, та на Ваш вік зайців - ВИСТАЧИТЬ.

На це втрачаються дорогоцінні секунди
Помилка однієї хвилини, може стати помилкою всього життя...
БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
чесно, може матиму сина - то вручу йому курковку як першу зброю.
Я бы не дал сам начинал с курковки
Тому, треба раз і назавжди вивчити ВСІМ мисливцям курковок ПРАВИЛО
КУРКИ в даних рушниця потрібно взводити безпосередньо, тільки ПЕРЕД ПОСТРІЛОМ.
Это должно быть так и обязано но на практике ????
на що отримав відповідь: "ще раз таке буде, то ходити будеш, але тільки під себе..
Я по другому поступил после несколько конфузов с курсовками я просто запретил на охоту приезжать с ними
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Ну не зручно це зводити курки "беемки", коли з під ніг зривається заєць, або злітає качка, ще й при тому якщо пружини тугі, а пальці замерзли. На це втрачаються дорогоцінні секунди. В такому випадку вже краще ходити з взведеними курками, хоча, з моєї точки зору, це небезпечно в плані випадкового пострілу. З пов.
Поддерживаю на все 1000%
 
Статус
Закрита.
Зверху