Карабін Enfield P17

Oleghunt

Мисливець
Шановні форумчани,прошу допомоги в оцінці даного карабіну Enfield P17 (Eddystone)
американський варіант, калібр 30-06, затвор маузерівського типу, 5 лівосторонніх нарізів.
Внутрішній стан ствола на 5, кучність 1МОА максимум. Оптику в оцінку не враховувати.
http://world.guns.ru/rifle/repeating-rifle/usa/m1917-us-enfield-r.html
 

Вкладення

saeco

Мисливець
Автентичний в оригінальному дереві, мушкою і т.д. $270-$400.
 

Oleghunt

Мисливець
Англійський карабін по ціні в 2 рази дешевше Мосіна, скс?Це де ? дайте інфу!
 
  • Like
Reactions: crp

saeco

Мисливець
Англійський карабін по ціні в 2 рази дешевше Мосіна, скс?Це де ? дайте інфу!
Я розмістив фото з ціною, але чомусь його видалено, тому повторно не виставлю.
Де? В Америці, Європі.
Це для Вас Мосіна і СКС нічого не варте, а перед іноземним стелитесь.
Массова військова зброя: М1Гаранд, М98, Енфілд є в одній ціновій категорії.
Якщо є якісь сумніви - запитайте у Гугля.
Стосовно ціни на вашу зброю, то вона не колекційна оскільки не має автентичності.
Для мисливця - ціна як домовитесь. Ціну на не перероблену я Вам привів.
І взагалі, що за звичка задати питання і отримавши відповідь, пред'явити претензію.
Будьте вдячні за те, що Ви не спромоглися самотужки знайти інфу, а інші Вам допомогли.
Бажаю успіхів.
 

череп22

Мисливець
Я розмістив фото з ціною, але чомусь його видалено, тому повторно не виставлю.
Де? В Америці, Європі.
Шановний saeco! Если Вы будете продавать М1Гаранд, М98 , Енфилд автентичный в оригинальном дереве и (можна без мушки) за 270-400у.е- дайте мне знать! Заберу с удовольствием! А ВЫ кстати где живете? В Америке или Европе??? Куда мне если шо брать билет?
 
  • Like
Reactions: crp

saeco

Мисливець
Шановний saeco! Если Вы будете продавать М1Гаранд, М98 , Енфилд автентичный в оригинальном дереве и (можна без мушки) за 270-400у.е- дайте мне знать! Заберу с удовольствием! А ВЫ кстати где живете? В Америке или Европе??? Куда мне если шо брать билет?
Шановний Череп22,
Якщо питання ставиться про ціну зброї. То любий експерт дасть ціну відповідно до місця вироблення та наявності її на ринку. Це загальне ПРАВИЛО. Якщо питаєте про Меркель - приводяться ціни в Германії. Якщо про Беретту - Італія. Ремінгтон - США. МР - Росія.
Далі особливості місцевого попиту.
Європейська, не сучасна, класична зброя в США коштує набагато дорожче ніж в Європі.
Б.У. ІЖ-12, ІЖ-54 в Германії, сам тримав в руках по 150 Євро.
Якщо Ви цього не розумієте простих речей, то не треба робити пустих заяв.
До речі, Маузер 98 по $400 продавались на цьому Форумі зовсім недавно. Чому ж Ви купили?
Вам треба докази? Дивіться:
http://www.uoor.com.ua/forum/index.php?threads/mauzer-98k.36495/
http://www.uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Продам-карабин-Маузер-98К.31019/
 

череп22

Мисливець
Уважаемый saeco! Я не ставлю вопрос о цене оружия в германии, италии и сша, меня это не волнует! Я живу в Украине, и хочу купить карабин в своей стране за 270-400 у.е ( аутентичный, в родном дереве и т.д), касательно нерозумiння простих речей и пустых заяв: Где продают подобное оружие в нашей стране за вышеуказанную цену? Может вы знаете? так поделитесь информацией, а то по вашим ссылкам 700у.е или 15000грн который продан в январе, а цену в 400 я в упор не вижу, не говоря уже за 270! Так чьи заявы пусты? Ваши докази неубедительны! ИМХО вы просто сбиваете цену, Зачем?
 

saeco

Мисливець
Уважаемый saeco! Я не ставлю вопрос о цене оружия в германии, италии и сша, меня это не волнует! Я живу в Украине, и хочу купить карабин в своей стране за 270-400 у.е ( аутентичный, в родном дереве и т.д), касательно нерозумiння простих речей и пустых заяв: Где продают подобное оружие в нашей стране за вышеуказанную цену? Может вы знаете? так поделитесь информацией, а то по вашим ссылкам 700у.е или 15000грн который продан в январе, а цену в 400 я в упор не вижу, не говоря уже за 270! Так чьи заявы пусты? Ваши докази неубедительны! ИМХО вы просто сбиваете цену, Зачем?
Я не сбиваю ціну.
Я привів ціну, оригінальної рушниці, за яку модна купити в США. Подобається Вам це, чи ні.
Я пишу про те, що ціна даного девайсу в Україні, може бути на рівні, скажімо, М98.
Розбіг цін на М98 в Україні від $400 до $4000 в залежності від стану і комплектації, а також від пропозиції Продавця.
Даний девайс, судячи з фото, має чудовий стан дула, але відсутній оригінальний приклад, мушка є певні роботи на поверхні патронника.
Продавцю вирішувати яку ціну запросити.
Я вже давно пропонував на Форумі ввести класифікацію стану рушниці, як прийнято на форумах в Германії. Але воно нікому не треба. Така вже наша доля розвиватися невідомими і таємничими шляхами.
 

Oleghunt

Мисливець
Шановний saeco! Скільки коштує автантичний ENFIELD в штатах я знаю, якщо Ви уважно переглядали сайти де вони продаються, то напевне бачили що ціни дуже різняться, при умові збереження райдужної калки ствольної коробки ціна доходить до 1200$(на преставленому карабіні вона збережена),це при тому що в штатах ціни на зброю ну дуууже прийнятні, але ж я попросив допомоги в оцінці карабіна такого як є, і з (привязкою до місцевості)для чого і виставив фотографії в даному розділі, так як він не продається, але в нас майже всі обговорення зводяться до особистих звинувачень бог знає в чому, а хотілось би приємного та конструктивного діалогу!.PS.Чи багато ви бачили карабінів (реальних) а не на словах з кучністю до 1МОА, бувала серія і 0.3 МОА в такому калібрі?
 
  • Like
Reactions: crp

saeco

Мисливець
Шановний Oleghunt, не тільки бачив, а і стріляю.
Відповідь у вашому запитанні. Військові зразки М98, Enfield, якщо ствол в ідеальному стані, то так вони і стріляють. Тут немає нічого дивного.
У Вас є діапазон цін, але Ви не можете прийняти рішення і намагаєтесь змусити Покупця накрутити самому собі ціну.
Ви правильно пишете:"...при умові збереження райдужної калки ствольної коробки ціна доходить до 1200$".
Ви можете зрозуміти, що від оригінального зразку у вашого Енфілда, майже нічого, не залишилося.
Повторюю: калки-не має, мушки-не має, дерева-не має, патронник- з забитими номерами і з якимись вкрученими болтами.
Є дуже простий спосіб: виставте зброю на Аукціоні - Райберт.
В результаті, продасте зброю по реальній ціні.
 

Oleghunt

Мисливець
Шановний saeko, в даному випадку хотілось максимально "демілітиризувати" даний карабін і перевести в "мисливську" категорію, для чого були проведені дані роботи, а саме: заміна прикладу під конкретну людину, (дана заготовка прикладу була недешева,ціну неозвучую щоб не викликати непотрібних спорів з Вами),зроблений пілар-беддінг, доведення усм, зняття оригінального прицілу та мушки і встановлення Вівера, звідки і потертості на передній базі, які виникли під час притирання планки та які повністю перекриваються нею, планка поставлена на Девкон і "якісь болти", які вимушено попали в клеймо виробника, де Ви бачили забиті номери?, серійний номер нижче(частково затушований), райдужна калка протерта(вимушено) тільки в місці прилягання планки, на іншій частині коробки вона ідеальна і збережена 100%, зверніть увагу на верхню частину першого фото,там вона видима,(фотограф з мене ніякий), до речі, калка там так і називалась"райдужною" на відміну від радянської "цветной",та й на вигляд інша, від зеленої до червоної, залежно від кута зору, це про виконану роботу. Оригінальний приклад з боковим прицілом, секторний приціл та мушка (все в ідеальному стані) в наявності, фото не давались щоб не вносити плутанину , при потребі встановлюється без зусиль, але цього робити ніхто не буде,так як заявлено про відхід від "мілітарі" до якого Ви весь час мене підштовхуєте!, це не ммг щоб його виставляти на Рейберті а бойова зброя, офіційно зареестрована, до речі єдиний (поки що) в Україні,перевірено!,(а скільки К98?, я також є одним з власників) в випадку продажі всі автентичні комплектуючі були б преставлені, але цого робити в найближчі роки ніхто не буде!,повторюю- карабін виставлений в розділі який говорить сам за себе "Обговорення зброї", і хотілось би обговорення його ціни в стані до якого він доведений, чи проведена робота по Вашому суцільний мінус?, я не хочу накрутити ціну, я хочу обьєктивної оцінки, вислухати всі за і проти!. Мене більше цікавлять ТХ карабіна, наприклад думки з приводу що краще- 4 симетричних правосторонніх нарізи чи 5 асиметричних лівосторонніх і тд., а то по Вашому відхід від війскового зразка це чуть не кримінал і оцінці в такому вигляді не підлягає, це виходить що людина яка продає к98 в горіховому мисливському прикладі та з іншими доводками значно втратила в ціні?, для чого тоді всі індивідуальні підгонки в зброї?, ну якось так! З повагою до всіх!
 

saeco

Мисливець
Зрозумійте елементарне.
Не вийде перевести зброю з однієї категорії в іншу. Вона існує тільки в тому вигляді і тій категорії у якому була виготовлена.
Маузер 98 так і називають "Military M98K".
Хочете об'єктивності - не питання. Ваша зброя повинна мати сертифікат відповідності. Якщо не має, то це порушення законодавства з обігу вогнепальної зброї. Віддайте в НДІКЦ і отримайте там сертифікат. Побачите, що там буде написано.
Якщо для "самоуспокоения", то називайте як хочете.
5 нарізів краще ніж 4 це однозначно. Ви не відкриваєте Америку з цього.
Marlin 336W має 12 нарізів це нормальне явище. Чим більше нарізів, тим менша їх глибина і менша ширина полів. Менш трудоємке виробництво, менша "напряжение" в кутах переходу, більш довговічні.
Куля в таких нарізах легко стабілізується, закручується і як висновок точна стрільба.
Так, звичайно К98 в не оригінальній комплектації в ціні втрачає. Але набуває в ціні вартості встановленого обладнання.
Тут на форумі є такі об'яви. Подивіться.
 

saeco

Мисливець
Немає някої складності.
Ви слухаєте тільки себе самого.
Ціна на зброю визначається її класом, кількістю і світовою ціною. От і все. І не вигадуйте казок.
М98, Енфілди, СВТ, Мосінка їх випущено дуже багато. І всі вони приблизно в одній ціні.
Ціна цього Енфілда дуже легко рахується:
1. Ціна М98 в оригіналі під одним номером в ідеальному стані до 1941 р.в. - $2000 (Германія, Америка)
1.1 Ціна М98 в оригіналі під різними номерами в ідеальногму стані - $1000 (Германія, Америка, Україна)
1.2 Ціна М98 під різними номерами в задовільному стані - $500-$800 (Германія, Америка, Україна)
2. Enfield P17 Eddystone в оригіналі під одним номером в ідеальному стані - $2000 (Америка)
2.1 Ціна Enfield P17 Eddyston в задовільному стані - $500-$800 (Америка)
Моя оцінка: $800-$900
І нікого не цікавить скільки їх в Україні.
До речі, М98 пісял 2-ї Світової збереглися тільки в УКРАЇНІ. І все, щзл продається в США, Європі це з УКРАЇНИ!
І там ціна на М98 нижча ніж в Україні.
Єдиною стрілковою зброєю, що має високу цінку незалежно від стану, головне, щоб працювала це GEW. 43 німецький аналог СВТ. Ціна в межах $3400. Іх випущено було дуже і дуже мало.

Бажаю успіхів.
 

saeco

Мисливець
в цьомі і складність у визначенні ціни. а відштовхуватись від європейських цін - не для нас, там і мерси по 5000 у.о.. а у нас по 20000.
Написав відповідь, а вона чогось зникла.
Вже не буду відновлювати.
Моя оцінка $800-$900.
Можу порадити наступне.
Якщо дійсно вона має заявлені ТТХ (дивно чому приведені якісь МОА і не має мішені), то варто в неї вкласти гроші: довести до ладу приклад, встановити класну оптику, ремінь, сошки і продати дорого.
 

Oleghunt

Мисливець
Довести до ладу приклад -це як по Вашому, поясніть, Ви на фото дивитесь? чи просто говорите.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
позавчора дивився передачу "Зброя - справа сімейна", там продали 2 гвинтівки Енфілд та Спрінгфілд у колекційному стані - повні оригінали, з оригінальною оптикою, у заводському пакуванні. номери всіх частин впівпадають. Спрінгфілд ще й мав тризначний номер - гвинтівка першої тисячі випуску, за 2 шт дали 5500 у.о., але потіп продавали по заявленій ціні 6 та 8 тис кожна.
 
  • Like
Reactions: crp

Профэсор

Новачок
Моя відповідь теж зникла : 200 долярів за працю а одрізана залізяка нічого не вартує .
 
Зверху