Помощь семье форумчанина РТАХА

Статус
Закрита.

Admin

Administrator
Команда форуму
18.08 14 в зоне АТО при выполнении своих служебных обязаностей погиб наш собрат(ник ptaxa) , колега по оружию, охотник Маковей Сергей Александрович 1970 года рождения. Сергей был бойцом 25 Днепропетровской отдельной воздушно-десантной бригады.
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Хлопці, хто особисто знайомий окрім Дімона з сім"єю Птахи (Земля йому пухом)? суть в чому:
1) чи дійсна вказана картка ПриватБанку?
2) чи є діти шкільного/дошкільного віку?
3) щоб дізнатись, може яка конкретна допомога потрібна.
Скоро в школу чи садочок дітей зібрати - після втрати годувальника це доволі важко, а нам би було не дуже накладно допомогти, я так думаю.
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Приєднуюсь до твоїх слів, Артур. Скоро рік, як колега наш загинув, можна до 18.08 на картку вдови покійного скинути якісь гроші. Це може ще рано, але останній раз я не був готовий скинути навіть 50 грн., а завчасно можна підготуватись.
А картка дійсна, т.я. Дімон відправляв подяки, то я думаю, що гроші пішли куди треба.
З повагою.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Дімон відправляв подяки, то я думаю, що гроші пішли куди треба.
зв"язувався з Дімоном, у Птаха залишились 2 сини - 19 та 11 років, тому думаю найкраще буде грішми - малий поступати у Богунівське училище має.
пропоную так - хто перекинув скільки має, в даній темі відписатись - "підтримав". чекаю на думки колег як краще це зробити.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
хлопці, поки що не кдайте гроші на вказану картку - Ігор спробував - ніби заблокована. Дімон, проясни будьласка ситуацію.
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Ходив я вчора в банк, перевірили картку, то вона вже закрита. В зв"язку з чим може пояснить Дімон.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
хлопці, поки що не кдайте гроші на вказану картку - Ігор спробував - ніби заблокована. Дімон, проясни будьласка ситуацію.
Ходив я вчора в банк, перевірили картку, то вона вже закрита. В зв"язку з чим може пояснить Дімон.
Блин а я думаю что за ерунда,карту пополнить у меня тоже не получилось.
 

Димон

Мисливець
У.В коллеги простите долго не заходил на форум (не было возможности) насчет младшенького поступил экзамены поз давал на ура, за карточку узнаю ближайшее время как только Лена (супруга Сереги ) вернуться с малым с Киева. мне этот вопрос стал тоже не понятным, почему заблокировала, но выясню од пишусь. а то что прошёл уже год сам не верю.
 

Димон

Мисливець
значит дело вод в чем; общался я с Леной говорит что пару месяцев назад карточка была утеряна и ее в банке предложили завести новую так как на той вродибы заканчивался срок действия, а о том что карту сменила никому ничего не сказала. Ленка в обще хороший человек но после смерти Сереги стала более скрыта. № приват 4149497838226555 ФИО тоже
( В 1-й пост дал новый номер карточки -Админ )
 
Останнє редагування модератором:

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Колеги! Хотів нагадати, що в слідуючий вівторок рік за нашого колегу Птаха. Не будьте байдужими, будь-ласка.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
бачу, що ти я та Моня з Дімоном цікавиться такими проблемами. в мене аванс в понеділок, то я зразу...
 

Oleg42

Мисливець
Ребята обязуюсь что с каждого заказа 10 процентов пойдет на помощь это не реклама за свои слова отвечаю предлагаю как то организовать это дело ато кидалова тьма.
 

Oleg42

Мисливець
Олег, якщо це ти серйозно, то за тебе, як мисливця казати нічого не буду, але людина ти з великої букви, краще сказати - нормальний пацан!
З повагою.
Нет это серьезно я не охотник говорю честно еслибы не обучение за границей и любовь к конечному результату .......... Вот выставил бобра за 2500 брать нехто нехочет скинул до 1200 пока тоже некто я служил просто ну понимаеш прапор запаса ЛЮДЯМ НАДО ПОМОГАТЬ ИНАЧЕ ты пустой я буду делать то что надо делать поверь.
 
Статус
Закрита.
Зверху