ТОЗ-63 ще постріляє

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Доброго дня колеги! зі святом! мирного неба всім нам! ось що відбулось на цтму тижні з рушницею:
1. поморив приклад та почав просочування олією з льону;
2. нарізав насічку на ців"ї заново, але по старих контурах, проморив та почав просочування олією;
3. зачистив стволи наждачкою 600, потім 1000, відполірував на войлочному крузі та зняв залишки вороніння, знежирив у розчині Гали з содою, висушив (нафото саме сохнуть), потім наждачкою 2000 зняв оксидну плівку.
4. покрив розчином для вороніння (зараз сохнуть разом з рочином, чекаючи полірування);
5. всі деталі замка вже добу купаються у керосині.
є проблема - не можу зняти курки з їх осей! чекаю на поради бо нехочу зіпсувати замкові дошки. дякую.
Фото0373.jpg
Фото0374.jpg

сушиться дерево - періодично змочуюолією - втираю рукою, приклад бере мало (за 3 просочування взяв 30-40г), цівка бере краще - видно як входить олія. процес триває.
Фото0372.jpg

стволи до... на фото видно точкову корозію ззовні, зняти її не можна.
Фото0375.jpg
Фото0376.jpg

засіб від Алекс888 для холодного вороніння (блакитна прозора рідина без запаху) та стволи після покриття
 

трудяга2

Мисливець
( приклад бере мало (за 3 просочування взяв 30-40г),)перед нанесенням олії приклад бажано нагріти над газовою плиткою - тоді відкриваються пори в дереві і гарячою олією за допомогою тампона просочити дерево -дану операцію повторити 7 -9 раз в залежності від ступеню просоченості дерева(поки не перестане вбирати в себе олію) потім повісити на сонці (необовязково на вулиці) до повної полямеризації олії і полірувати - я полірував спочатку сукном а потім замшем. Ще буде до вас питання - ви олію яку брали-- в аптеці -чи художню. художня набагато краща. я олію нагрівав до кипіння і кидав пару кусочків каніфолі щоб надати більш темного кольору. використовував горіхову морилку.
 
Останнє редагування:

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Ще буде до вас питання - ви олію яку брали-- в аптеці -чи художню
Якщо ТС не проти,відповім я. Олію з аптеки я б взагалі не рекомендував! Так як у 99% випадків напис на етикетці про 100%-ву олію з насіння льону свідчить про те що там дійсно сто відсотків олії,але якої,на це питання іноді дає відповідь склад,де написано що "носійєм є кукурудзяна оліія" і хоч вона не менш корисна але не для наших цілей. Я беру олію у фермера який її власне і виготовляє. Художня олія краще лише тим ,що в її склад входять сикативи,домішки які прискорюють висихання (полімеризацію) але в нас,я її у продажу не знайшов.
Я зараз теж просочую ложе для старої німецької пневматичної гвинтівки(відновлюю,бо якісь варвари пофарбували її у чорний колір пензликом у декілька шарів, ледь врятував рідну насічку),сонечко в цьому ділі дуже помагає.

Доречі ТС як вам колір?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Дякую, Максиме, за відповідь! просочування триває і приклад і цевйо ще бере, сушу на сонці до тієї пори, поки не перестане жирним мастити руки, а потім знову, олію в руку і пішов... гарний колір, рівномірний. яка морилка?
хочу запитати - різці ще Вам не печуть? бо своє зробив, так тато просити підправити на його ТОЗ-34, а я поки зі своїм вожусь. поки що з деревос все в нормі, а от вороніння мене насторожує, це щоб не сказати більше...
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Морилка спиртова "Тік" ! Різці поки що не потрібні,на цьому екземплярі рідна насічка дуже крупна і глибока, вдалося мідною щіткою відчистити. Про вороніння ваше теж читаю,так як планую теж воронити. Так що тут вже будете ви мене консультувати.
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
потім наждачкою 2000 зняв оксидну плівку.
тут нам краще обом до Віталія (Вітмах), бо його результати видно, а мій показати нема кому, а самому дивитись не хочеться!
Любой результат, это результат (во завернул), а если серьезно, то я лично от одной мысли об нанесении насечки в обморок падаю;).
 

трудяга2

Мисливець
Не лично мне насечку наносить нравится.вот воронить еще не пробовал все никак не соберусь -но гараж уже построен. ваночки из нерж. сварены осталось только ржавый лак сварить да свое тоз -63 подготовить.
 

OSIPOV81

Слідопит
з чого зробити білі проставки під розетку на пістолетній рукоятці та під тильник??
Добрый вечер! Присмотрись на мой вариант, белая полоска из пластика. Используется при изготовлении металопластиковых окон и дверей. СЕНДВИЧЬ называется, получается материал этот - пенопласт, с обоих сторон обклеенный пластиком. Очень легко обдирается и обрабатывается. Перед фиксацией тыльника с пластиной, пластик обклеил по канту двухсторонним скотчем с обоих сторон. Пробывал сначала без скотча - получились местами зазоры, мне так не понравилось, тыльник не очень плотно прилегал к прикладу. Сам тыльник из плотной резины (взял у товарища-сапожника), наподобие транспортёрной ленты, посередине армирован ниткой.
 

Вкладення

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
зависла моя темка по моїй вині, після ряду невдалих експериментів з воронінням, розборкою-зборкою колодки, та оцінившт масштаби роботи... враховуючи ще й те, що хочу щоб ружо стріляло... доставив я метал(увесь!) з рушниці шановному майстру нашого Форуму - Граверу. з дня на день має прийти... об"єм роботи:
1. вороніння стволів (підготовка поліровка і саме вороніння)
2. вороніння колодки;
3. розбірка-збірка зі змащуванням;
4. підправлення гвинтів;
5. відновлення втаченого гравіювання.
коротше відновлення до майже оригінального стану. зараз увесь в очікуванні...
Тепер відкриваю таємницю - після моїх експериментів з холодним воронінням (для правди сказати - для дрібних деталей воно підходить дуже добре - це я перевірив на татовому ТОЗ-34) Віталій (Вітмах) запропонував дружню допомогу у воронінні стволів та коробки. причому - безкоштовно!!! заради цікавості, але то вже занадто дорога послуга і просто так прийняти я її не зміг, тому перед лицем шановного Товариства прошу у Віталі пробачення, тому що не скористався його пропозицією не через недовіру чи сумніви (всі бачили його Авто-5 та ІЖ-12 - там нарікати нема на що). а через те що почуватимусь незручно і гризти мене це буде дуже довго. скоро викладу фото зібраної рушниці
 

bill

Мисливець
зависла моя темка по моїй вині, після ряду невдалих експериментів з воронінням, розборкою-зборкою колодки, та оцінившт масштаби роботи... враховуючи ще й те, що хочу щоб ружо стріляло... доставив я метал(увесь!) з рушниці шановному майстру нашого Форуму - Граверу. з дня на день має прийти... об"єм роботи:
1. вороніння стволів (підготовка поліровка і саме вороніння)
2. вороніння колодки;
3. розбірка-збірка зі змащуванням;
4. підправлення гвинтів;
5. відновлення втаченого гравіювання.
коротше відновлення до майже оригінального стану. зараз увесь в очікуванні...
Тепер відкриваю таємницю - після моїх експериментів з холодним воронінням (для правди сказати - для дрібних деталей воно підходить дуже добре - це я перевірив на татовому ТОЗ-34) Віталій (Вітмах) запропонував дружню допомогу у воронінні стволів та коробки. причому - безкоштовно!!! заради цікавості, але то вже занадто дорога послуга і просто так прийняти я її не зміг, тому перед лицем шановного Товариства прошу у Віталі пробачення, тому що не скористався його пропозицією не через недовіру чи сумніви (всі бачили його Авто-5 та ІЖ-12 - там нарікати нема на що). а через те що почуватимусь незручно і гризти мене це буде дуже довго. скоро викладу фото зібраної рушниці
Я так розумію з ТОЗАМИ - це заразно;)бо самому захотілось воронити стволи БМ16.
З деревом розібрався , тепер стволи:D
НУ І ЧЕКАЄМО ВАШИХ ФОТО!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
поки чекав метал з ТОЗ-63, розібрав батьків ТОЗ-34ЕРШ, зняв напівоблізлий лак, відполірував, підняв насічку (треба було різати нову бо видно неточності. які були ще з заводу, і так вони не закрились), вимочив у сольвенті, проклеїв тріщини, армував зубочистками на клею - 12 шт пішло, проморив колір вибрав батько, та просочив льняною олією. все потім зібрав, ружо стріляє. Вибачте за якість фото - з телефона.
Фото0379.jpg
Фото0381.jpg
Фото0382.jpg
Фото0383.jpg
Фото0384.jpg
Фото0385.jpg
 

Вкладення

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
все, зібрав. сьогодні відстріляв - 2 постріли - 2 крижні, патрони ТАХО Асканія №7 (просто були років 4 їм). ось що вийшло.
фото0314.jpg
фото0315.jpg
фото0316.jpg
фото0317.jpg
фото0318.jpg
фото0319.jpg
фото0320.jpg
фото0321.jpg
фото0322.jpg
фото0323.jpg
фото0324.jpg
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
IMG_20151010_073503.jpg
IMG_20151010_073352.jpg
IMG_20151010_073517.jpg
IMG_20151010_073433.jpg
Достался в наследство от тестя (он не охотник) Вот такой ТОЗ "Б", ружье долго пролежало в подвалах и поржавело, но нет ничего не возможного. Старых фото нет. Ружье уже зарегистрированно в месячник сдачи и пока недособрано и еще не стреляно, но жду чего то удивительного от правого цилиндра. Есть мысли поворонить ствол (при помощи ВИТМАКСА) и оставить для дочери.
Стволы толстые и тяжелые и ржавые!
Больше всего нажарился с болтом ЛОК-левера, пока его выставил так, как нужно и, что сам лок-левер не болтался!
 

Вкладення

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
розбирайте і сушіть приклад, якщо він жив у підвалі, зовні може бути гарний, а зсередини як кабак крихкий там ще й тріщина непогана. ну робота цікава ружо малостріляне, просто занедбане.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
розбирайте і сушіть приклад, якщо він жив у підвалі, зовні може бути гарний, а зсередини як кабак крихкий там ще й тріщина непогана. ну робота цікава ружо малостріляне, просто занедбане.
В прикладе было 5ть трещин и он уже высох, сделанна насечка и пропитан данишем и льняным маслом.
Думаю постреляло изрядно несколько тысяч, судя по общему состоянию ну или метал гавно...
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
А это оно уже перед сборкой оно в керосине месяц вылежало и т.д. и т.п.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
В прикладе было 5ть трещин и он уже высох, сделанна насечка и пропитан данишем и льняным маслом.
а я думав, що ше нічого не робили!
Думаю постреляло изрядно несколько тысяч, судя по общему состоянию ну или метал гавно...
а по фото лобу коробки не скажеш, або такий ракурс фото.
при помощи ВИТМАКСА
Він "Джек Деніелс" любить хоча можна і "Чівас Рігал" 18 чи 21:D:D:D:D
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Это когда закончится война, а пока ..... Если ты окончил школу добавляй Бакарти в колу.
я думав, що ше нічого не робили!
Значит херово делал, сразу переделаю фото, а потом приклад :)
 
Зверху