Гумор

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Приходит муж домой вечерком жена спрашивает . Ты где был ? Да у Иванова в шахматы играли . Она а водкой почему от тебя пахнет . А что от меня шахматами пахнуть должно
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Зaстрял русский в лифте, нaжимaет нa звонок, ему голос:
- Якщо Ви розмовляєте укрaїнською, нaтисніть один! Если Вы рaзговaривaете нa русском языке нaжмите двa!
Ну тот с уверенностью нaжимaет двa, ему голос:
- Шо, москaлякa, зaстряв?!
 

igarek

Мисливець
Давай зіграємо в пожежну машину?
- Давай, а як в неї грати? - Моя рука ковзає по твоїй нозі вгору .. вгору .. поки ти не скажеш "червоне світло!" - Окей!
- ... - ЧЕРВОНИЙ СВІТЛО!
- Пожежні машини не зупиняються, на ЧЕРВОНИЙ ...
 

igarek

Мисливець
- На що скаржитеся, хворий?
- Та от, болить між лопатками.
- Курите?
- Ні.
- П’єте?
- Ні.
- Жінками захоплюєтеся?
- Ні…
- О! То це ж у вас крила почали рости!
 

igarek

Мисливець
Поздно вечером иду домой через парк.Вдруг слышу: --"Стоять!" Остановилась. --"Лежать!" Легла. --"Ползи!" Поползла! Вдруг над ухом участливо: --" Женщина, вам плохо? Я тут с собакой занимаюсь, смотрю...вы ползаете..)))
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
трохи нецензурщини:
йде чоловік через парк додому увечері, бачить черга, підходить до крайнього, питає:
- за чим черга?
той:
- шльондру печемо, будеш - ставай в чергу!
чоловік:
- буду!
стоїть, чекає... вже смеркло, дійшла черга... виліз, шось там намагається зпробити, та вже ніяка... тут раз - світло в морду - фари міліцейського уазика!
менти:
- ти що робиш!???
чоловік:
- дружину ї....!
менти:
- ааа, тоді ясно, бо ми думали що курву!
чоловік:
- я теж так думав, поки ви не присвітили!
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Мужик заходит к доктору достает впечатлительных размеров орган и ложит на стол. Доктор немного привстав с открытым ртом снимает очки и спрашивает .На что жалуетесь ? Мужик доктору да я не жалуюсь а так просто фастаюсь
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Только начали создаваться колхозы и в одном из них пяный тракторист утопил единственный трактор в реке . Председатель собрал народ на суд тракториста. Председатель товарищи родина и партия дали нам трактор для облегчения нашего труда а тракторист его утопил какие предложения будут товарищи. Все молчат кузнец руку тянет . Председатель ну Иван говори . Иван а давайте я его пе.....бу . Председатель кузнец ты че одурел кто после твоего удара жывой останется а тракторист у нас один на весь район . Кузнец снова просит слово и говорит а давайте я конюха пе.....бу . Председатель а конюх причем ? Кузнец так у нас их аж десять.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Встречаются две подружки болтают о том о сем. Одна спрашивает а какая поза тебе в сексе нравится. Ну вторая говорит мне как бы класика нравится я с низу мужчина сверху а тебе как? А мне секс родэо . А как это? Да просто садишся с верху и говориш что у тебя СПИД самое главное удержатся на нем первые 2 минуты
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Зустрілися як то навесні лисиця, вовк і ведмідь. І почали розповідати один одному як перезимували ...
- Я весь грудень в курнику в Київщині прожила, - каже лисиця - Їла по курці в день. А в січні прийшов господар, перерахував курей, відчув недобре, знайшов мене. Насилу ноги забрала. Залишок зими довелося поголодувати ...
- А я, - каже вовк - Грудень і половину січня у свинарнику на Львівщині провів. Потім прийшов господар, перерахував свиней ... Загалом, довелося тікати ...
- Отак... не пощастило вам, - мовив ведмідь - А я ось всю зиму і весь березень прожив в морзі судової медицини в Ростові. По дохляку в день їв. Ось, тільки звідти.
- Да ладно! - Вигукнули лисиця і вовк - Їх що ніхто не рахував?..
- Та ні, - відповідає ведмідь - хто їх там рахує? ..
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Зловив гуцул в Черемоші Золоту Рибку, ну і та йому каже
- Виконаю для тебе три бажання :oops:
Гуцул почухав потилицю і каже
- Нехай всі Монголи зберуться зі всієї Монголії і підуть у Фінляндію, там нічого лихого нехай не роблять і повернуться додому :rolleyes:
- Добре, буде виконано, які ще два бажання бажаєш :)
- Ну, нехай так Монголи три рази сходять :cool:
- Добре, а в чому прикол - питає рибка :eek:
- А щоб стоптали москальську землю на порох :D
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
В жизни путина был один единственный случай когда он не соврал . Но он тогда был совсем маленький и не понимал что говоритo_O
 
Зверху