Власники карабiна Браунiнг Х болт-вiдгукнiться.

Статус
Закрита.

Maximus1983

Мисливець
Добрих 5 сторiнок назад один форумчанин створив тему по даному карабiну, але жодноi вiповiдi.
Якщо створена мною повторна тема не порушення то прошу власникiв вказаного карабiна дати свою оцiнку.
Дякую!
Але якщо це все таки порушення тодi прошу модераторiв видалити цю тему.
 

Укрсова

Новачок
Было бы интересно. Сам смотрю в сторону этого карабина. Немного почитал на ганзе, но свои отзывы ближее.
 

Maximus1983

Мисливець
Менi вже пiзно просто дивитись в сторону Браунiнга х болт, в минулу суботу оплатив всю вартiсть в магазинi. Тепер замiсть дивитись буду з ним пробувати дружити, думаю вийде.(просто зброi такого класу й калiбру в мене не було).
З нетерпiнням чекаю документiв з дозвiльноi, обiцяли за мiсяць зробити.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Менi вже пiзно просто дивитись в сторону Браунiнга х болт
а що там дивитись?! :D:D:D:Dтой же ТОЗ-122!;) Вітаю з придбанням! влучних пострілів! запросите на смажену печінку з першого добутого ним кабана!
 

Maximus1983

Мисливець
Дякую за побажання.
Щодо печiнки не питання.
Але деж власники такого карабiну?
Менi як новачку не просто бажано а необхiдно почути поради й рекомендацii досвiдчених власникiв цього карабiну.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Менi як новачку не просто бажано а необхiдно почути поради й рекомендацii досвiдчених власникiв цього карабiну.
У Вас є всі шанси стати першим довідченим мисливцем-власником цого девайсу - берете і стіляєте, старанно і довго чистите, знову стріляєте - все!!!
 

Maximus1983

Мисливець
Досвiдченим я можливо стану рокiв так за десять i то чи вийде.
А поради й пiдсказки вислухав би з задоволенням.
 

Maximus1983

Мисливець
Бачу власники даного карабіна не дуже хочуть ділитися досвідом його використання, мабуть це під грифом "Таємно".
 

Maximus1983

Мисливець
То я що купив непопулярний карабін, невірю що нівкого з форумчан такого нема.
 

Maximus1983

Мисливець
Але я всеодно надіюсь, що хтось відгукнеться.
А про легенду не перебільшуєте, чи серйозно?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А про легенду не перебільшуєте, чи серйозно?
Браунінг (будь-який) - це мрія кожного мисливця або людини, яка хоч трохи цікавиться зброєю. подивітьсяна 2 рушниці в "убитому стані" - ІЖ-43 та Браунінг Авто-5, яка з них викликає повагу навіть в такому стані? це як лев. навіть мертвий викликає душевний трепет. соррі за Оффтоп в темі.
 

Maximus1983

Мисливець
Скажу чесно, приємно таке чути.
І трохи є сумніви щодо вибору мого першого карабіну в такому калібрі(308win), можливо треба було починати з чогось простішого.
 

Maximus1983

Мисливець
Вибір зроблено, відкинув всі сумніви й вже приготував місце в сейфі.
Я бачу ніхто по даній темі не відзивається, а так хотілося поспілкуватися з власниками даного карабіну, але нажаль тишина.
Тому тему будем вважати закритою.
 
Статус
Закрита.
Зверху