Український Гірський Гончак

ВИ ЗА ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ГІРСЬКОГО ГОНЧАКА?

  • ТАК

  • НІ

  • БАЙДУЖЕ


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Статус
Закрита.

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Продовження з попередньої сторінки.

Кілька слів про правильне патрошіння звіра.

CAM00105.jpg

Самця починаємо патрошити від пеніса.

CAM00107.jpg

По черзі: пеніс, яйця, анальний отвір.

CAM00108.jpg

Пряму кишку обрізуємо навколо, щоб вона вільно рухалася в тазовому отворі.

CAM00112.jpg

Княжа облизується. Вона також щось отримає..

CAM00114.jpg

Тепер горлянка. Прорізуємо від містка аж до з'єднання щелеп.

CAM00116.jpg

Горлянку або вирізаємо, або надрізуємо навколо, так щоб її можна було витягнути з середини потягнувши за серце і легені.

CAM00117.jpg

Спорюємо живіт, та так, щоб не пошкодити кишки. Ніж між двома пальцями і "їдемо" від тазу до містка.

CAM00118.jpg

Під містком розрізуємо плівку, щоб дістатися до серця і легенів. Двома руками тягнемо за серце та легені і витягуємо всі нутрощі на бік. Залишається відділити жовч від печінки і забрати нутрощі.
 
Останнє редагування:

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
CAM00123.jpg


Кабанчик гарно вмостився в багажнику.

CAM00127.jpg


Мало місця, та Княжа слухняно сидить на виділеній їй території... :)

CAM00132.jpg


CAM00133.jpg


Працьовитий, і водночас приємний вечір закінчився. Їдемо до дому.

CAM00134.jpg


CAM00136.jpg


CAM00138.jpg


Куля з кабана...
Кінець.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
CAM00145.jpg


Гарний теплий літній вечір. Біля поля ріпаку маленьке затишне болітце. Кумкаючі жаби впроваджують у приємний транс. Пара припутнів зробила кільце та сіла попити водички.
Вибір на засідку впав саме на це місце. Два величезні поля ріпаку розділяло вузеньке поле низької пшениці. Кабанів я там не бачив, але відчував мисливським чуттям, що саме у цьому місці вони захочуть переходити з ріпаку у ріпак. Маленьке, вузьке, небезпечне місце серед двох безпечних "морів".
Сонце сідало все нище та нище. Тіні тягнулися довгими темними язиками все далі і далі.
Рух жовтої плямки в далечині вияснив бінокль. Це козулі. Дві кізочки йшли попасом межею пшениці.
Дочекався. З ріпаку вийшов молоденький кабанчик і полохливо озираючись та нюхаючи повітря. Завмер.
Відстань на впевнений постріл велика, а і звір стоїть на скоса. Чекаю як себе поведе. Що зробить.
Крутнувся на місці і назад до ріпаку. Розвернувся до мене хвостом і побіг границею ріпаку і протилежну сторону.
В душі я вже змирився з втратою оказії, але кабанчик, як виявилося, мав інші плани. Через метрів двісті він побачив мою машину. І в цей момент зробив рокове для себе рішення. Повернувся і мерщій галопом побіг у мою сторону. Затримався десь метрів 120 від мене. Складаюсь. Бах... Чую віддачу...попав...
Після пострілу кабан зник з очей. Вирішую не чекати і йду швидко перевірити чи звір лежить чи ні.
Нема. Дивлюся уважно на стебла ріпаку. Є ту і там легкі мазки крові. Йду за Княжою.
Як завжди пускаю гончака трохи побігати та справити свої нужди. Щоб не був надто "гарячий".
Княжу на повідок і вона вже весело чимчикує до місця підстрілу. Уважно обнюхала місце влучання кулі у звіра. Не перший раз. Знає що робити. Повідок натягнувся і потягнув мене ріпаком у перед. Княжа наче щур під підлогою, виляючи, швидко просувалась кров'яним слідом. Я з усіх сил продирався за нею. Зброя теліпається за плечима, ріпак плутає ноги. Та було варто.
Гончак зупинився і інтенсивно завиляв хвостом. Знаю що це означає. Звір наш.
Швидке патрошіння. Витягаю кабанчика на "чисте". Короткий вечір закінчився. Стемніло. Роблю фото і до дому.

CAM00150.jpg CAM00152.jpg CAM00170.jpg
 

homa0777

Мисливець
Українські карпатські гончачки.Однометники Бушуй та Буря їдуть працювати на Березнівщину.
Бушуй.jpg
Буря..jpg
в2.jpg
Від в'язки Бай та Забава.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Сьогодні Карпа та Гуцул приймали водні процедури. Ох і люблять вони це діло...
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
 
Останнє редагування:

Бойцуха

Мисливець
;)В таку жару купання в самий раз .
Сьогодні Весту теж брав на став поплавати правда порівняно з Бойом плеве дуже бовтаючи передніми лапами .Напевно бракує досвіду у цій дисципліні .:D
 
Останнє редагування:

homa0777

Мисливець
Тут дисципліну задав Богун зі своїми УКГ. Незабаром чекайте водної фотосесії у відповідь.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
В мене Карпа також трохи бовтає лапами, зате Гуцул, як у воді народжений. Жінка каже на нього водяний щур.:) Щось собі надумає, то пливе метрів сто вниз по течії глянути що там робиться....Кумедний, їй богу... :)
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Задзвони до Сергія Вербило (Житомирська обл.) 0672198162
 

Бойцуха

Мисливець
Вчора говорив з Вербилом казав ,що неділю назад Русь народила десять цуциків шість кабельків та чотири вижловки .
Гарно мій Бой постарався :)Сергій казав ,що Русь ніколи стільки не народжувала, також планує залитшити собі з цієї вязки цуцика .
На його думку ця вязка усереднє потомство ,тай робота Боя по кабану Сергію дуже сподобалась на обласних змаганнях які він оцінював .;)
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Думаю що не "усереднить". Будуть і великі і малі гончаки. Як би там не було, та праця Боя дуже сподобалася Сергію. Зачарував він його. І не кого не будь, а експерта з багаторічним досвідом. Значить гончак вартий уваги. Відповідно і потомство перспективне.
 

Бойцуха

Мисливець
З неділі Сергій відзвониться стосовно білих плям .Але маю спостереження з попередніх вязок Боя ,що він не передає більше білого як сам має , скоріш йде тенденьція зменшення їх розмірів .:)
 
Останнє редагування:

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
В мене Карпа від в'язки Русь-Гор має невеличку білу плямку на грудях. Не зауважив щоб вона їй якось заважала. :)
 

Бойцуха

Мисливець
Отримав сертіфікат на Боя про присвоєння першого племиного класу та паспорт на право полювання на Весту .
Дуже відповідально та професійно до оформлення документів ставиться Кропивський Сергій , голова одного з осередку ФМСУ у Хмельницькій обл .
Защо йому велике дякую...
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Шкода що художнє оформлення сертифікату не на висоті. З п'яти собак три москальські. Рабська натура.
 
Статус
Закрита.
Зверху