Що нас чекає в майбутньому?

Статус
Закрита.

Копатыч

Зброяр

Грищенко

Снайпер

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
хотів назвати "підарами" - але не захотів ображати представників сексуальних меншинств.
Вони б і не образилися, а може б і поміняли орієнтацію заради того, щоб не бути подібними до них і не носити однакове з ними "погонялово" !!
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Ще рік назад я був інакшої думки, я думав що ми на правильному шляху, але все стало зрозуміло "ху із ху". Я думаю що як буде наступна революція то народ вже не буде їхати в Київ з прапорами а тупо з зброєю і по дорозі будуть мочити всіх мінтів з суддями і депутатами.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Ще рік назад я був інакшої думки, я думав що ми на правильному шляху, але все стало зрозуміло "ху із ху". Я думаю що як буде наступна революція то народ вже не буде їхати в Київ з прапорами а тупо з зброєю і по дорозі будуть мочити всіх мінтів з суддями і депутатами.
Так не будет следующей, теперь это сепаратизм и разгонять милиционерами демонстрации в порядке вещей они хотели дестабилизировать и все проплачены!
А то, что Вы говорите это революция, но об этом в соц сетях нельзя!
 
Останнє редагування:

Грищенко

Снайпер
Наступна революція загонить до гроба Україну,на радість "братскому народу
Она сделает это быстро.
"ху із ху" то дрібниці
А вот эти сделают тоже самое медленно,но уверенно.С гарантированным результатом:confused:.
 

Копатыч

Зброяр
плакат в маршрутке
Возращаемся в года правления Иосифа Джугашвили, только теперь приедет не "черный воронок" с НКВД, а машина "бизнес" класса с СБУ.
Все "новое" - это забытое "старое"?
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Досить революцій і смертей досить.Наступна революція загонить до гроба Україну,на радість "братскому народу " .Спочатку МИР ,а "ху із ху" то дрібниці .
Льоха, здоров був! Дуже прикро, що ти рідко виходиш на зв"язок, що в неті, що по телефону. Я не хочу перший дзвонити, т.я. думаю, що ти в не підходящій ситуації для теревень. Дуже бракує на форумі твого оптимізму та гумору. Бажаю тобі і твоїй сім"ї здоров"я та вдачі! Разом ми переможемо!
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Льоха, здоров був! Дуже прикро, що ти рідко виходиш на зв"язок, що в неті, що по телефону. Я не хочу перший дзвонити, т.я. думаю, що ти в не підходящій ситуації для теревень. Дуже бракує на форумі твого оптимізму та гумору. Бажаю тобі і твоїй сім"ї здоров"я та вдачі! Разом ми переможемо!
Вітаю ! Я на лінії оборони - вриваємося в землю -більше нічого не скажу .Пишаюся нашими бійцями -вони на кразах кермо відривають .Закінчиться війна голову конструктору відірвуть)))) То я при роботі -то зварюю ,то паяю. Дякую за побажання . Мрію про мир на нашій землі . З ПОВ !
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Досить революцій і смертей досить.Наступна революція загонить до гроба Україну,на радість "братскому народу " .Спочатку МИР ,а "ху із ху" то дрібниці .
Мир нам зараз потрібен як повітря!!Без нього народ дійсно "загнеться" скоріше ніж дехто планує,адже нас добивають ще і з середини,а це на декілька порядків сильніше ніж бої на лінії вогню!!!
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А як вам новина,про подання Верховної Ради до Президента України,про призначення Саакашвілі губернатором Одеської області???!!!Це вже повний капець з п-цем!!Все вже було в Україні,а такого не було ще ні при якій владі!!Я думаю,що їм "щось пороблено" і ким знають лише вони,а нас ставлять лише перед фактом того"пороблення":eek::cool::p!!
 

Грищенко

Снайпер
призначення Саакашвілі губернатором Одеської області
Я хренею без баяна...:confused:Совсем страх потеряли.
думаю,що їм "щось пороблено" і ким знають лише вони
Такое возможно только в случае когда те,кто платит и заказывает музыку,ласково взяли этих:mad: за мошонку и в приказном порядке "посоветовали" что делать.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Такое возможно только в случае когда те,кто платит и заказывает музыку,ласково взяли этих:mad: за мошонку и в приказном порядке "посоветовали" что делать.
Думается мне,что так оно и было!!Последняя новость-уже утвердил Президент Саакашвили и завтра будет представление!!
 

bosiak

Мисливець
Доброго дня ,добродії ! Не знаю чому , але мій аккаунт виявився розблокованим без мого на те втручання ....багато чого змінилося за цей рік -два....то-ж Слава Україні ! Не перекрашувався - ні ....погляди на деякі речі змінились ....
 
Останнє редагування:

Admin

Administrator
Команда форуму
Доброго дня ,добродії ! Не знаю чому , але мій аккаунт виявився розблокованим без мого на те втручання ....багато чого змінилося за цей рік -два....то-ж Слава Україні ! Не перекрашувався - ні ....погляди на деякі речі змінились ....
Это программист всем амнистию сделал....
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
У кого солодший сон ??? ...... Соромно за ці жирні морди...(((.







 
Статус
Закрита.
Зверху