Пропав пес РЄЛ

Статус
Закрита.

STANISLAV

Мисливець
Пропав пес РЄЛ в Івано-Франківській обл. Собака до полювання мало придатна,жив вдома як член сім,ї.був добрим охоронцем для дому.Пропав на початку січня.Пошуки результату не дали.Звертаюсь до форум чан і до тих хто читає цей пост,може хтось бачив чи чув.хто поверне собаку віддам іж-27 в дуже доброму стані1984 р.в.p з невеликим настрілом або мц20-01 штучне з невеликим настрілом або гроші. 097 67 68 007
 
Останнє редагування:

great_hunter

Мисливець
Скажіть будь-ласка, в якому районі, біля яких сіл пропав пес. Я часто мотаюсь по області, порозпитую місцевих.
 

STANISLAV

Мисливець
с.Виноград,с.Волосів,с.Камінна с.Липівка.Села розташовані на кордоні Коломийського р-ну , Надвірнянського і Тисменецького р-нів.В цих селах їздив -шукав,думаю що собаку вивезли подальше від цих сіл щоб не засвітитись.Може бути в Калушській Богородчанський р-нах в селах біля Чорного лісу
 
Останнє редагування:

Mechanik

Снайпер
На дворі вже жовтень. Які новини з пошуком? Чим порадуєте?
 

STANISLAV

Мисливець
Нема чим радувати.Скоро рік як пропав.Це не перший випадок у коли в мене викрадають,або гине собака.Думаю,що вже його не побачу.
 

Mechanik

Снайпер
Жаль...що такі справи. Але...я чомусь вірю що пес живий та його треба шукати.
Мій гончак одного року, пропав у мене на очах....
Гнав зайця, та заяць пішов селом через хати, та обійстя господарів.
Після чого, гон мого пса припинився, та заяць вже покинув село.
Тоді взявши мисливський ріг, та почав кликати пса, та пес завив не своїм голосом...я його впізнав одразу.
Зайшов в село та зробивши ще пару довгих покликів рогом , пес дав мені точні координати до метра.
Знайшов будинок де перебував мій пе, але вже прив'язаним на цеп господарем.
В розмові господар оселі каже: Прибився пес на днях до хати)))
Господаря "погладив" по голові, забрав пса, та й пішли ми геть з його двору.
Ось такі справи.
 
Статус
Закрита.
Зверху