Що нас чекає в майбутньому?

Статус
Закрита.

слон

ветеран форуму
надійна команда
А что доллар ??? Что впервой ? Последний раз в 2008 .Лучше расскажи чего вы добились ?Как там дела ? Готовы к севу пропашных кормильцы всей Украины ? Как там с работой ? Может пора задуматься что дальше?
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Казах не нужнно писать чушь о правде в глаза.И не говорите здесь о людях которые сидят на диване...Многие из форумчан были на Майдане и воюют в АТО или помагают нашим солдатам.А Вы воюете на чьей стороне?
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
И хочу Вам сказать что таких настроений как у Вас на фронте я не встречал.Люди жертвуют жизнями,благополучием своих семей ради своей земли,или Вам этого не понять?Вам важнее курс доллара или независимость нашей земли?Хотя наверно понятие моей земли и родины у нас с Вами разное.
 

Юра 28

Мисливець
Казах ваш варіант? Як розрулити ситуацю.давайте скинем президента і решту шаройобів,зробим перевибори......!і тоді прийде пі..да.путлер тільки чекає цього моменту.а з таким духом патріотизму та сумніву думаю вам нема що робити на сході.тим паче воювати.хоча маю сумнів щодо цього.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
життя та Всевишній розставить все на свої місця - хто герой, а хто непотріб, хоча непотріб видно і зараз. болить одне - з цими "людьми" ми жили в одній державі, може колись бачились, колись вітались, а зараз у них виявилась інша держава, інші пріоритети. якщо у вашому світі так швидко змінюються цінності, і так заповзятливо цілуєте дупи нових хазяїв, які для вас навіть пальцем не поворухнули ще, а у нас так все і залишилось - Україна одна, родина одна, могили наших предків ті ж - то хто запроданець і зрадник? чому ми вам повинні робити комфорт у мові, у способі подачі новин, будь в чому? живіть як жили в мирі та злагоді або вам тут не місце, не задежно від того як ви звідси здиміїте - чи поїдете кремль підмітати, чи будете гнити під Донецьком у коробці з-під снарядів.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Хочу еще сказать казаху по поводу ихнего патриотизма,чести,совести и доблести.Вчера когда мы возвращались из АТО нам позвонили и попросили забрать из Днепра погибшего под Дебальцево земляка.За ним поехала поездом на опознание его жена и голова сельского совета,когда мы забрали бойца и ехали домой супруга погибшего Героя рассказала как она узнала о его гибели.С мобилки мужа ей позвонил один из ваших "доблестных",воинов и "патриотов", солдат "чести и "совести" он сказал------Приезжай сука и забери трупак своего мужа,скоро мы придем и вас всех е---ать будем---Когда вдова погибшего перезвонила на номер мужа то трубку уже взяла боевая подруга доблестного воина и сказала---Сука не звони сюда больше......,слова которые были сказаны дальше я даже писать не буду.А ваши" братухи" на перебой поют о чести и доблести,на словах вы прямо как ангелы во плоти.По поводу вашей войны за свой народ и землю,перестаньте прикрываться высокими идеями и словами которые не мешали вашим единомышленникам брать по 300грн на антимайдане за свои "высокие идеи".Если вы такие все идейные какого хера вы за свои идеи берете бабло.
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
вашим единомышленникам брать по 300грн на антимайдане за свои "высокие идеи"
не 300, а по 150грн - точно знаю, по своєму району знаю хто організовував, хто їздив, та давали по 150 - тому що крали навіть "свої у своїх", така картинка нагадує, як гієни рвуть падло - морди в крові та нікого не підпустять хоч і слон великий.
 

AND KOV

Снайпер
Хлопці, не тратьте свій час на таких патріотів.
Брехня брехню поганяє. Рабські мозги. Їм хочеться царька. Їм хочеться стояти раком і підслужувати козачкам расєйськім, які трахають і іх і іхніх жінок. Це стиль життя.
Не ображайтесь на таких, вони хворі люди, діагноз- раб.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
тема "Що нас чекає в майбутньому?" - це означає що апріорі воно у нас є! складне, ще неясне, без райдужних кольорів. але є! у них немає, немає дому, немає святого місця, взагалі нічого святого.
Не ображайтесь на таких, вони хворі люди, діагноз- раб.
ображаються, коли хочуть щоб їх зрозуміли, вони ж нас не зрозуміють бо нема чим, залишки мізків путлер вибив "расейскою весною", так що багато честі ще й ображатись на всяке г..., прохання лише до Вас, панове Модератори, баньте таких, щоб не срали на нашій території.
 

Viktorio

S-Moderator
Команда форуму
Я воюю на стороне своего народа,за свою землю.Я в армии Новороссии,так что с патриотизмом у меня всё нормально.
Воюєш ти тимчасово і не на своїй, а моїй землі! І мій народ, частиною якого ти нажаль є, незабаром надасть тобі твою землю (якщо буде що ховати) - 1х2 м тобі вистачить? І пам’ять про "героїв" новоросії проживе не довше, ніж міф про її існування.
 

klerik777

Снайпер
Там умеют мозги прополоскать а все идет к тому что люди смотрят этот чертов зомбиящик и верят всему что там по нем говорят.Раньше люди ходили в кино театр гуляли в парке посещали как не смешно это сейчас звучит библиотеки читали умные книги а сейчас что человек услышал что по зомбиящику сказали и твердит что это правда а сам разобраться не хочет.Наша молодежь деградирует вроде бы прогресс а мы катимся в каменный век.
 

klerik777

Снайпер
Собственно по теме что нас ждет - Я уже писал что хорошего в ближайшие несколько лет ничего не будет да после моих слов в меня кидали тапки и говорили что еще не такое переживали.......А все ли пережили вспомните например тяжелые 90-тые.....Может кто -то и переживет все и сейчас но большинству будет не весело.
В принципе я сам с друзьями анализируя состояния Украины ничего пока хорошего не видим ни сейчас ни потом.
Собственно помогаем близким кому совсем хреново но уже помощь не та как раньше ибо самих цены прижали оплата не поднимаеться ждем повышение на газ...
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Собственно по теме что нас ждет - Я уже писал что хорошего в ближайшие несколько лет ничего не будет да после моих слов в меня кидали тапки и говорили что еще не такое переживали.......А все ли пережили вспомните например тяжелые 90-тые.....Может кто -то и переживет все и сейчас но большинству будет не весело.
В принципе я сам с друзьями анализируя состояния Украины ничего пока хорошего не видим ни сейчас ни потом.
Собственно помогаем близким кому совсем хреново но уже помощь не та как раньше ибо самих цены прижали оплата не поднимаеться ждем повышение на газ...
Згоден з Вами, земляче, що нічого доброго в ближньому майбутньому нас не чекає. Приїздив до нас нар.деп, за якого я голосував два рази. З другого заходу він потрапив в народні обранці. Послухавши його, я подумав, що він впав з неба. Земля і небо в порівнянні з прошлими роками. Я бачу, що новоспечені депутати почали смачно їсти, м"якенько спати, піднялися на небо і... забули за тих, кому вони залишилися винні.
Поки ми не опустимо їх на землю, поки не поставимо в такі рамки, в яких ми живемо, від них добра не буде. Якщо нардеп буде отримувати мою зарплатню, то він буде тоді думати і за себе і за мене. Але по клаві барабанити - це одне, а як це зробити один Бог знає.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
буде тоді думати і за себе і за мене
не буде, воно тоді туди не полізе, якого чорта йому там робити? та навіть якби хто з народу захотів бути там - то де взяти гроші на передвиборну кампанію? якби я заробив на роботі своїй мільйон - то на холеру мені та Верховна Зрада? ота наволоч одна краща другої, вони і зарплату отримувати забуваються - голосуй за "правильні" закони і за 1 голос маєш 10 зарплат. я працюю в райдерж адміністрації, насьогодні отримую 1367 грн., в минулому році змінився голова РДА, а що толку - таке враження, що його попередник залишив у столі блокнот з записами у кого що можна взяти. коротше з цієї дупи вилазити лише самим доведеться.
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Парни!
Тему немного почистил. Что вы все так завелись на этот ватный вброс? У них и задача такая - гадить на украинских форумах.
А "казах" этот всё время заходил с киевских IP - значит переселенец ....
 
Статус
Закрита.
Зверху