Нещодавний вміст від ZUGAN 79

  1. ZUGAN  79

    ИЖ 12 экспортный

    Розмова велась про те,що до виробництва авто,замків,рушниць......раніше були інші вимоги,може вони були не такі "вилизані" як сучасні,важкі,менш ергономічні....але робились ДОВГОВІЧНИМИ,холодильники 10 - 15 років і на смітник,а в бабок ще 30-40 річні радянські роблять.А щодо Беретти,то хай...
  2. ZUGAN  79

    ИЖ 12 экспортный

    Шановні,чомусь ваші слова,зовсім не підтверджуються практикою! Рушниці з сталі 50 РА ,та аналогічною їй,стріляють вже по пів століття,й більше,при цьому,що мисливці СССР в основному використовували наважки в 12 К ,36 грам,і ще скільки простріляють,а теперішні ,зроблені з різних легких сплавів,їм...
  3. ZUGAN  79

    ИЖ - 58, кал. 16.

    А навіщо цей діалог був взагалі потрібен ? Ви збирались купувати цю рушницю ? Чи вас хтось просив висловити свою думку,чи оцінити її ? Не купуєте,проходьте мимо,і не зас...райте теми постами про які ніхто не просив.Продаж уже перетворився в балаган.Завдяки "експертам",все більше тем стає по 2...
  4. ZUGAN  79

    ТОЗ БМ

    Судячи по насічці на курках,рисочками,а не сіточкою,то не помиляєтесь,це ТОЗ 63,або,якщо нема напису на стволах "ТОЗ 63" ,на їх початку,біля патронників,то перехідна модель з БМ на 63.
  5. ZUGAN  79

    Продам ружье ИЖ-58. 16 кал. Б\у. Малостреляное.

    Купа абсолютно не логічних висновків.Моя рушниця 1958 року,яка в мене може років з 10,отримала від мене в рази більше коцок,ніж було до мене,хоча судячи по прогарах і стволах постріляла в попередніх господарів не мало.Все залежить від того,де полюють.Одне діло якщо на качку,з лодки чи стоячи на...
  6. ZUGAN  79

    Продам Husqvarnu

    Вибачаюсь за флуд,але будем ! В Африці майже мільярд представників негроїдної раси,а в нас в Черкаській області їх може з 1000,в Біла Гейтса більше 50 мільярдів долларів,а в мене жодного,то що,для мене доллари не рідкість ?Що толку з того,що таких рушниць ДЕСЬ ТАМ є десятки тисяч,від цього вони...
  7. ZUGAN  79

    На лисицю із засідок ...

    Позаминулих вихідних взяв лиса,зробивши засідку на дереві,біля стежки попід очеретом,де був слід,лис вийшов метрів за 20,головою крутив,не міг зрозуміти де я є,хоча чув запах, і шурхіт,як я почав цілитись,але дивився він тільки по низу,вгору голову не підіймав.....товариш на тому ж дереві...
  8. ZUGAN  79

    ІЖ 5

    Панове, питання по иж 5, чи бачив хтось таке з хромованим стволом ? Тесть купив таке нещодавно, 1949 рік випуску,ствол зверху весь в раковинах,вороніння нема й близько, а от в середині ідеальне !! Довжина ствола 750 мм,звуження 0,25,шату нема.....
  9. ZUGAN  79

    иж54 или иж58

    Чтобы зря не спорить, скажу просто, охотники все сами розставили по местам, с помощью КОШЕЛЬКА !!! Посмотрите на цены на 54 и 58 , и все станет ясно.58 не на много хуже, но хуже, единственное в чем выигрывает, и то не значительно, то это вес.54 , это зауер мод 8, только выпущенная в Ижевске, с...
  10. ZUGAN  79

    ИЖ 54 глазами владельца

    А в этом нет ничего удивительного, ведь чековые сужения ТОЗ-34 почти никогда не отвечают заявленным, и на самом деле имеют размеры 06-09 нижний , и 1,1- 1,2 верхний, проверено не на одном ружье, вот по этому бой дробью до №1 такой отличный.С ув.
  11. ZUGAN  79

    Ранева Балістика

    По чому це видно ??? Наприклад я бачу, що "опустили" , хіба себе, тупими жартами, і бандитською " фенею " , досить нам "презика" - пахана, ще як самі між собою почнем на "фені ботать", та "опускать нІже плІнтуса" мисливець - мисливця, то тоді взагалі капець, загинуть і ті залишки країни, що...
  12. ZUGAN  79

    Транспортные средства.

    Мстять, і мстя їхня страшна...З пов.
  13. ZUGAN  79

    Транспортные средства.

    8-)Да уж, универсальней машны я не видел , все продумано четко, и со знанием дела, чувствуется, что конструкция отрабатывалась, и усовершенствовалась годами, и при этом использовался "допинг", для росширения границ воображения, удивляет только цвет, 99,9 % автомобилей охотников имеет цвет хакки...
  14. ZUGAN  79

    ружье в комуфляже

    Мене завжди цікавив такий нюанс, як веде себе метал під такою стрічкою, адже вона не пристає щільно до ствола, і інших поверхней ( заважає прицільна планка,і таке інше...)чи не ржавіють стволи , через виникнення конденсату, після того, як заніс зброю з морозу в тепле приміщення ??? З пов.
  15. ZUGAN  79

    Что взять??? мр153 или мц21 12??

    Не понятнотолько,почему Вы зацыклились на этой российской срани ? ( Под категорию "срань" не попадают разве что штучные МЦ 70 -ых годов). Во всем мире уже рулит "инерция" , как система, требующая минимум обслуживания (по сравнению с газоотводом, и откатом ствола )и имеющая минимум частей...
Зверху