Нещодавний вміст від zmej_gorynych

  1. Z

    Продаються прапорці для облавного полювання на вовка

    Дякую. Я не прерікався. Отак пробуй людям допомогти... :( Це дійсно ті самі прапорці. І той самий Микола. Все. Бувайте здорові.
  2. Z

    Продаються прапорці для облавного полювання на вовка

    Вам фото червоних прапорців на шнурку бракує? Але ж, власне, для того й вказано номер телефону, щоби можна було уточнити всі деталі. А за 20 тис. і взагалі можна приїхати та на місці вживу все побачити. Що тут довго говорити...
  3. Z

    Продаються прапорці для облавного полювання на вовка

    Довжина облоги - 5700 м (4 котушки). Ціна - 20,000 грн. Тел. продавця: 067 985 80 13 (Микола)
  4. Z

    Стоимость членских взносов по областям

    Все гаразд. Я так і зрозумів, що Ви чомусь неуважно спершу прочитали. Дивіться, я Вам зараз приватним листом скину посилання на ці системи. Ви проглянете їхній функціонал і тоді ми поспілкуємося. Просто щоби предметніше було. Бо ж "краще раз побачити, аніж 100 разів почути".
  5. Z

    Стоимость членских взносов по областям

    "ви мені чимось нагадуєте нашу владу.." Якийсь атомний п..ц :) Прочитайте-но ще раз мого попереднього листа. Повільно й вдумливо. Гаразд. Допоможу Вам, бо "маю час та натхнення". Ось основні тези: 1. Я (особисто я, фізична особа) розробив систему котра дозволяє зворотній зв'язок із чесними...
  6. Z

    Стоимость членских взносов по областям

    Не плачемо. Хочемо щоби була дичина в угіддях. Хочемо, щоби браків прищемити конкретно, а не "дружити з ними сім'ями". Хочемо допомогти в цій боротьбі. Гадаю, що чи не кожен мисливець спостерігав картину, коли в сезон полювання в угіддях бродять натовпи абсолютно "лівих" людей (найчастіше...
  7. Z

    Открытие в Ровенской обл.

    Все тут глухо... Чи мисливці тусуються де-інде?
  8. Z

    Стоимость членских взносов по областям

    Рівне. Членський внесок (платив ще в березні) - 300 грн., матроска 10 грн. + 1,70 грн держмита (усе без банківських послуг). Трудоучасть не передбачена. Сезонка УТМР на водоплаваючу (на один вибраний адміністративний район) - 250 грн. Бачив лист з мінекології №144 від 05.04.2016 - на цей сезон...
  9. Z

    Совместные выезды на охоту

    Щось тут геть тихо... а незабаром відкриття сезону 2016-2017. Знаходжуся на роздоріжжі - куди брати сезонку на водоплаваючу. Завжди з кумом брали в угіддя "Барс". Але тепер там глухо - качок нема, жодного виводка не бачили. Найоптимальніше (з причин фізичного місцезнаходження) мені було би взяти...
  10. Z

    Свободный доступ к природным ресурсам Украины

    Ось бачите - у Вас ось така фантазія. В інших - своя. Самі собі придумуєте паперового лева і самі ж його лякаєтесь. В мене, власне, усе. Не бачу потреби героїчно поборювати Ваші фантазії, оскільки Ви АПРІОРІ налаштовані недоброзичливо до зовсім незнайомого Вам співрозмовника. Всього доброго.
  11. Z

    Свободный доступ к природным ресурсам Украины

    Доброго ранку усім. 1. Профіль заповнив. Сподіваюся, Ваша цікавість нині задоволена :) 2. Щодо прикладу - іще раз процитую себе: "все залежить від меж фантазії простих людей". У Вас можуть бути одні фантазії, в мене - інші, а ще у когось - відмінні від нас обох. І так далі, до нескінченності 8-)
  12. Z

    Свободный доступ к природным ресурсам Украины

    Доброго всім вечора. Цю систему петицій можете відразу запити холодною водою. Вона впроваджена не для зворотнього зв'язку з народом, а для замилювання очей і спускання пари. Кажу вам як людина, котра неодноразово стикалася з результатами цих петицій. Наприклад, петиція за прийняття Закону про...
Зверху