Нещодавний вміст від VVik1312

  1. V

    ТОЗ - 34, 12/70.

    Може і не експерт, але колодку де бійки, фрезернули добре....
  2. V

    ІЖ-27

    Та вже взяв, але як і де користуватись, покаже час...
  3. V

    ІЖ-27

    Як визначити, на якій колодці?
  4. V

    ІЖ-27

    18 000₴
  5. V

    ІЖ-27

    Добрий вечір, в результаті, придбав..., дякую всім за відгуки, залишилось оформити вже на себе....
  6. V

    Зв'язана картечь

    Так, всі варіанти, і способи важливі для ураження..., та не дієздатності в повітряному просторі...
  7. V

    Зв'язана картечь

    Всі варіанти можливі, от і хочу провести, так би мовити "мозковий штурм", що може бути більш ефективним, дякую за увагу, і дякую за досвід, будем пробувати, буде щось корисне, поділюсь, адже це важливо, і потрібен результат...., ще раз, дякую всім...
  8. V

    Зв'язана картечь

    Якщо не проти, Простіше "трошки" обійти закон, зі зброєю...., і щось придбати офіційно, бо дивлячись на корупцію....., все не туди несе..
  9. V

    Зв'язана картечь

    Тоді, Згоден, коли влучаєш, то є результат...
  10. V

    Зв'язана картечь

    Я, не бачив, але був випадок, що в шахеда, який впав цілий, були крила прострелені, а він не впав, від цього, можливо паливо скінчилось чи десь вразили, от можливо, методом, як буде зв'язана картеч, то буде результат? В котре наголошую, можливо мої думки є хибними...
  11. V

    Зв'язана картечь

    Була думка, але повторюсь, можливо хибна, в гітарі є тонка струна, якщо нею зв'язати картечь? Далбність польоту картечі більш, ніж 000, чи 0000
  12. V

    Зв'язана картечь

    Це, як називали "согласованная картечь", чи то був контейнер для дробу?
  13. V

    Зв'язана картечь

    Дозволи, то зовсім, інша "с....ака", я вже місяць як не можу придбати, ще одну одиницю..., то відстріл власнику, то мед огляд, то курси, але переживемо...., то все порох....
  14. V

    Зв'язана картечь

    Добое, дякую за відповідь..., нема помпи з довгим стволом‍♂️
  15. V

    Зв'язана картечь

    От, вірно сказали, але я думаю, можливо хибно, струна буде діяти, як зповільнюючий, і заворотливий ефект, для тих дробин, які задінуть ціль, бо зустрічав таке спостерігання, що я влучання, в шахедів крила на виліт, але воно летить, от може такий варіант зі струною підійде, це особисте моє...
Зверху