Нещодавний вміст від Skriptonit

  1. Skriptonit

    Номер дроби!!!

    В цьому сезоні відмовляюсь від "нуля" дуже погано летить з ТОЗ-34 (але це про покупні самокрутом не займаюсь)
  2. Skriptonit

    Номер дроби!!!

    Качку №6, лиса №1-0, зайця №2-3.
  3. Skriptonit

    Подскажите как определить год выпуска ИЖ-27

    Точно таке, тількі світле, дерево бук.
  4. Skriptonit

    СЕЗОН ОХОТЫ ПО ПЕРУ 2020!!! ( +конкурс )

    Нажаль я став заручником ситуації (Глупо покупать телефон ради камеры. Не для того он предназначен априори), і був з робочим телефоном де камера не "айс". Тому і несфоткав. В найближчий час туди не збираюсь.
  5. Skriptonit

    СЕЗОН ОХОТЫ ПО ПЕРУ 2020!!! ( +конкурс )

    Заїдьте за адресою вул. Громадська 34. Зайти в будівлю, повернути на право і крайній лівий кабінет. Там висить карта в суперовій якості, можна сфоткать))) якщо гарна камера в телефоні.
  6. Skriptonit

    Подскажите как определить год выпуска ИЖ-27

    Нажаль стволи в сейфі в селі, номер такий але фото не має. На ствольній коробці точно такий номер (фото додаю) і на цівці і на прикладі (вже на реставрації дерево). Прицільна планка не вентильована, що мене дуже здивувало такого раніше я не бачив.
  7. Skriptonit

    Подскажите как определить год выпуска ИЖ-27

    Є все))) тільки розібрав для реставрації дерева, та огляду УСМ. А чому така розбіжність у роках? Точної інформації не знайти?
  8. Skriptonit

    Подскажите как определить год выпуска ИЖ-27

    Добрий день. Нещодавно став власником ИЖ 27, хочу дізнатись рік виробництва рушниці № Н 06984. Заздалегіть вдячний.
  9. Skriptonit

    СЕЗОН ОХОТЫ ПО ПЕРУ 2020!!! ( +конкурс )

    І потім 2 січня їдуть в мисливські угіддя, стріляють і все "пучком" в них. Ще якісь начальники приїдуть з міста до них в гості. Як говорив Петросян "весело живём"
  10. Skriptonit

    828 u

  11. Skriptonit

    828 u

    Бачив таку рушницю у відомого майстра по дереву (робив під неї приклад) то він показав мені криві стволи в неї, і таки я їх побачив))) і сміючись сказав, що не буде цього говорити господарю, бо після випадку з блайзером з кривими стволами людині стало зле. За його словами рушниця сира, в...
  12. Skriptonit

    Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

    Сьогодні була туманна погода яка не подавала надії на вдале полювання з гончими. Лис який забіг в невелику рощу тікаючи від гончих був "заціплений" Тахо №0 32 грм моїм ТОЗ 34. Але звір не вийшов повторно на номери. Натомість дорогою до іншо рощі на кукурудзі з підйому добув вуханя Тахо №0 32 грм...
  13. Skriptonit

    Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

    Сьогодні з ранку погода була вітряна, але це не завадило добути вуханя. Гарна пісня гончої, трошечки терпіння і ось... він біжить прямо мені в ноги:) ТОЗ-34 та РІО №1 32 грм зробили свою справу. Колега по полювання також відмітився влучним пострілом. 13:00 і я вдома обідаю борщем)).
  14. Skriptonit

    Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

    Спілкуючись зі старшими мисливцями про полювання на зайця і дуже рідко хто говорить про шріт №1 та №2, а трійка то взагалі безглуздя як вони говорять (але не всі). Я вже не один сезон цим набоєм вдало користуюсь і мені заходить на ура.
Зверху