Нещодавний вміст від Milsdar

  1. Milsdar

    “Jagermeister” Карты игральные, покерные.

    Резерв
  2. Milsdar

    Болонське вудилище Fishing ROI Fight River W bolo 400 до 20gr с/к

    Нова ціна 450 грн
  3. Milsdar

    Болонське вудилище Fishing ROI Fight River W bolo 400 до 20gr с/к

    Нова ціна 480 грн
  4. Milsdar

    Болонське вудилище Fishing ROI Fight River W bolo 400 до 20gr с/к

    Нова ціна 490 грн
  5. Milsdar

    Болонське вудилище Fishing ROI Fight River W bolo 400 до 20gr с/к

    Стан ідеальний, у використанні було всього десь на 5 рибалках, загалом просто в руках тримав, хотів освоїти болонську ловлю, але це не моє. Також замінив одразу заводську пластикову заглушку на металеву для більшої надійності та солідності. Ціна 500 грн. Болонское удилище Fishing ROI Fight...
  6. Milsdar

    Костюм

    Резерв
  7. Milsdar

    Вещи спорт распродажа

    1 лот жилетка резерв
  8. Milsdar

    Флет

    Так і є. Просто все ж при важкій вазі флету і він провалюється, якщо мулу багато. В мене на озері, наприклад, дуже мул пухкий і глибокий, і кормушки 50+ грамів провалюються помітно більше, ніж повинні, а от 30 грамів такого немає. Все свої нюанси має... Флет це ж ще не тільки про "стійкість"...
  9. Milsdar

    Флет

    Про ін-лайн і забув, рідко використовую через слабше засікання. Але в цих умовах можливо й краще буде, погоджуюсь)
  10. Milsdar

    Флет

    І ще додам, у минулому році спробував флет кормушки серії Big (XXL) від профмонтаж (є й аналоги інших фірм, але під руку попались такі) вони по об'єму корму в 2 рази вмісткіші і ширші, на мулі при їх найменшій вазі в 40 грамів взагалі чудові, як на мене. Особисто мені дуже сподобались в...
  11. Milsdar

    Флет

    Флет це більше для стоячих та неглибоких водойм. На течії мабуть, ще й у випадку з мулом, коли кормушки мають бути легкими, буде не найкраще рішення. Але загалом я при мулі використовую "румунський" флет теж масою 30 грамів, на мою думку трубка-стабілізаттор теж певною мірою не дає провалюватися...
  12. Milsdar

    Флет

    В минулому році був досвід ловлі карася на флет в мулі, хоч і випадковий, не ціленаправлений. Ловив загалом коропа, ставив маленькі крючки коропові 8-10 номер та поп-ап 6мм на волос, а ловились карасі досить непогано
  13. Milsdar

    Значки на тему альпінізму, Австрія.

    Резерв на 1 значок з козою
  14. Milsdar

    Парка Chasin, M.

    Резерв
  15. Milsdar

    Шорты Deerhunter

    Резерв
Зверху