Нещодавний вміст від GSM

  1. GSM

    Спаниели(делимся охотами и особенностями породы)

    Качки, куди ж ви? :oops:
  2. GSM

    Спаниели(делимся охотами и особенностями породы)

    Це моя перша собака для полювання, яка мене в полювання і привела, до цього я не був мисливцем. Натаскував сам, почав натаскувати пізно, майже в 1,5 року. Довго вирішував, чи потрібно воно мені взагалі. Читав літературу, дивився ролики в ютубі. Певен, що зробив багато помилок в натасці, все...
  3. GSM

    Спаниели(делимся охотами и особенностями породы)

    Карен, 3 роки. Працюємо по всій пернатій, але найбільше вона полюбляє полювання на вальдшнепа
  4. GSM

    Собрание Секции УООР Киевской обл

    Нажаль, в Київській обл. наразі ніяких заходів для спаніелів від УТМР не проводиться. Скільки б не дзвонив на Нестерівський, ніхто нічого відповісти по даному питанню не може.
  5. GSM

    Нас покидають кращі люди!

    Світла пам'ять!
  6. GSM

    Ліміти, норми, накази УТМР 2021-2022, питання.

    Приєднуюсь до запитання по Бориспільському району. Хто може надати актуальну інформацію?
  7. GSM

    Чучела Ракушки Вяхиря Припутня, Махокрили Вяхиря та Крижня, голуб "Парящий", Кікімори.

    Що там з замовленнями на Ракушки з ПУ, все ще пливуть?
  8. GSM

    Чучела Ракушки Вяхиря Припутня, Махокрили Вяхиря та Крижня, голуб "Парящий", Кікімори.

    Хочу замовити 10 шт з ПП, згоден почекати поки прибудуть.
  9. GSM

    Чучела Ракушки Вяхиря Припутня, Махокрили Вяхиря та Крижня, голуб "Парящий", Кікімори.

    Так профіль мій, але повідомлення всеж-таки немає. Продублюйте, будь ласка, на пошту grigo0sergo@gmail.com
  10. GSM

    Чучела Ракушки Вяхиря Припутня, Махокрили Вяхиря та Крижня, голуб "Парящий", Кікімори.

    Добрий вечір, будь-ласка, скиньте прайс на viber 0962934265
  11. GSM

    Чучела Ракушки Вяхиря Припутня, Махокрили Вяхиря та Крижня, голуб "Парящий", Кікімори.

    Вибачаюсь, помилився в одній цифрі: О96 293Ч265. Чекаю на ціни!
  12. GSM

    Чучела Ракушки Вяхиря Припутня, Махокрили Вяхиря та Крижня, голуб "Парящий", Кікімори.

    Цікавить. "Кікімора" також. Вайбер О97 293 Ч2 65 Дякую!
Зверху