Нещодавний вміст від дал

  1. Д

    Продам оружейную смазку Very lube

    Доброго вечора! Замовлення отримав! Все дуже оперативно. Рекомендую!!!! Дякую!
  2. Д

    Продам оружейную смазку Very lube

    Доброго вечора! Одну чистячу одну консерваційну! Скиньте реквізити для оплати! Дякую!
  3. Д

    Продам дві закрутки 12к.

    Закрутку отримав....Всім дякую....
  4. Д

    Продам дві закрутки 12к.

    Дякую...Чекаю...
  5. Д

    Продам дві закрутки 12к.

    Поки не отримав....Номера ТТН також не надходило....
  6. Д

    Продам дві закрутки 12к.

    Дякую за підтримку...Просто хочу отримати пояснення...Можливо у продавця були вагомі причини(хвороба..відрядження) невиконати угоди...В житті всяке буває...Якщо проігнорує то буду скаржитися...Сам часто купляю на форумі ...Завждивсе було без проблем...Почекаю...
  7. Д

    Продам дві закрутки 12к.

    Дякую...Справа не в скарзі...Просто думки вголос...
  8. Д

    Продам дві закрутки 12к.

    Продавець кілька раз відвідував форум....Ситуацію не пояснив...Адміністрація мовчить...Учасники крім( Вова) мовчать...Видно звичне явище ....Шкода....
  9. Д

    Продам дві закрутки 12к.

    Доброго вечора! Я резервував закрутку за яку перерахував кошти...Закрутку досі не отримав...Прошу пояснити ситуацію..Невже 150 грн сума варта обману...
  10. Д

    Продам дві закрутки 12к.

    Доброго вечора....Оду в резерв...
  11. Д

    Термосы про-во Финляндия

    Прошу резерв на термос 0.5 л. Реквізити для оплати в особисті...Дякую...
  12. Д

    Продам ножи собственного изготовления.

    Отримав ніж! Дуже сподобався. Замовлення виконали швидко та професійно. Міцного Вам здоровя та успіхів у роботі! Дякую!!!
  13. Д

    Продам ножи собственного изготовления.

    Доброго вечора! Прийміть замовлення на скінер Кабан з ножнами чорного кольору. Вишліть реквізити для оплати. Дякую!
  14. Д

    Продам ножи собственного изготовления.

    Доброго вечора! Хочу замовити скінер Кабан. Яка актуальна ціна? Чи можна в коричневих ножнах та які терміни? Дякую.
Зверху