Нещодавний вміст від Шарапов

  1. Ш

    Remington 750

    Підкажіть, будь-ласка, спеціаліста для консультацій по напівавтомату
  2. Ш

    Продам Binelli Argo 300WinMag

    А більш детальну інформацію можна?
  3. Ш

    Полювання на пернатих

    Я також гарно закрився - на канаві підняв стадо - два постріли - два крижні. Був, правда, без фотоаппарата - не сфотографував. Але враження самі позитивні, чого і всім бажаю!
  4. Ш

    Поломки устранение, ремонт.

    Підкажіть, будь-ласка, хто може вирішити проблему мого знайомого. Він купив турецьку вертикалку. Після стрільби магнумовськими патронами у нього частково відслоївсья крюк (близько міліметра)під нижнім стволом, за який кріпиться цівьйо. Але, очевидно від цього, рушниця не стріляє (можливо я щось...
  5. Ш

    Поломки устранение, ремонт.

    А хто такий? Контактні телефони.. Хочу поміняти собі приклад на ІЖ-27.
  6. Ш

    Полювання на пернатих

    [Пquote=TOZ-34ER;141800]До відкриття лишилось 3 дні. Качка літає і не мало. З нетерпінням чекаємо суботи. До відкриття залишилось півтора дні, але час тягнеться так повільно. Пошвидше б вже відкриття.
  7. Ш

    Відкриття сезону 2013 року

    Вітаю з вдалим відкриттям! А коли відкриття по інших областях? Волинь - 17.08 о 16 год. Пошвидше б вже....
  8. Ш

    Найнебезпечніше полювання.

    Любий звір, який загнаний в глухий кут, стає потенційно небезпечним. А тим більше, коли це вовк, вепр, буйвол чи ведмідь. В такому разі вони стають непередбачуваними і досить небезпечними.
  9. Ш

    Самое лучшее ружье!

    А яка думка про ІЖ-18МН? Чи має значення рік випуску? Хочу для себе. С пов.
  10. Ш

    Продам лодку!

    Актуально? Торг уместен?
  11. Ш

    ПРОДАМ РЕЗИНОВУЮ ЛОДКУ

    Актуально? А цена без мотора?
  12. Ш

    Продам лодку двухместную (надувную)

    Чиє виробництво? Двигун можна використовувати?
  13. Ш

    Открытие охоты 2012г.

    Ні, Ви не праві. Їх також можна притягнути до адміністративної відповідальності
  14. Ш

    Відкриття на перо 2012

    У нас хмари ходять кругами, а дощик все не йде. Скоро буде як в пустелі....Це при тому, що в нас кругом одні озера. Куди ми котимось?
  15. Ш

    Відкриття на перо 2012

    Якщо знову будуть літати в бронежилетах і касках, то тройку.
Зверху