Нещодавний вміст від Котович Валерій Володимир

  1. К

    Продам гладкоствольну рушницю ІЖ-54

    Ціну знижено до 700$, без торгу.
  2. К

    Продам гладкоствольну рушницю ІЖ-54

    Рушниця знову у продажу. Шановний пане Адміністратор, яким чином можна внести зміни в оголошення? Цівка має невеликий шат (усихання деревини), ззовні жодних пошкоджень немає, як нова. Орієнтовний рік покупки рушниці 1968-1970. Встановлено нову мушку. Ціну знижено до 800$, можливий мінімальний...
  3. К

    Продам гладкоствольну рушницю ІЖ-54

    Дякую за добре слово :) Ціну вказував таку з розрахунком на розумний торг, віддам трохи дешевше. Мушку вже замовив, сьогодні/завтра буде.
  4. К

    Продам гладкоствольну рушницю ІЖ-54

    Не полінувався, пішов подивися. Ви були праві, мій затуп, мушка викручена, десь профукали. Її ціна від 80 до 150 грн на будь який смак, я думаю це питання легко вирішити. Смішно вийшло, згоден ;)
  5. К

    Продам гладкоствольну рушницю ІЖ-54

    Передивлявся фото цієї моделі та відеоогляди. То так і є, без мушки. Просто прицільна рейка, на яку вже можна прикріпити що підійде :) Бачив деякі власники чіпляли люмінісцентні мушки.
  6. К

    Продам гладкоствольну рушницю ІЖ-54

    Я ж писав, що з рушниці 25+ років ніхто точно не стріляв. Тому що там дід міняв чи ні, чесно, я знати не можу. Наскільки мені розповідав батько, там дуже малий настріл, тому враховуючи якість збірки та матеріалів не думаю що там могло щось трапитись. Хоча можу і помилятись, сперечатись не буду...
  7. К

    Продам гладкоствольну рушницю ІЖ-54

    Інформацію брав з посту одного з старожилів цього форуму... Там людина посилалась на інформацію, взяту з сайту виробника. Може я й помиляюсь, але точно знаю, що рушниця бралась дідом до мого народження (1986 рік).
  8. К

    Продам гладкоствольну рушницю ІЖ-54

    Продам гладко ствольну рушницю ІЖ-54. Рушниця з горизонтальним розташуванням стволів, довжина яких 730 мм, діаметр 18.2 мм, 12 калібр. Дульне звуження лівого ствола – 1,0 мм, правого ствола – 0.5 мм. Маса рушниці 3.4 кг. Паспортна живучість рушниці 7500 пострілів, реальна в рази більше, дуже...
  9. К

    Допоможіть оцінити рушницю на продаж. ІЖ 54, 12 калібр

    :) усе нормально, нічого ще не продавалось.
  10. К

    Допоможіть оцінити рушницю на продаж. ІЖ 54, 12 калібр

    Довжина стволів 730мм. Рушниця не розбиралась. Паспорта нажаль немає, десь загубили.
  11. К

    Допоможіть оцінити рушницю на продаж. ІЖ 54, 12 калібр

    Доброго дня шановна спільното. Планую виставити рушницю на продаж. Допоможіть будь ласка оцінити рушницю. Стан як на мене дуже гарний, дивіться на фото. Останні років 25+ стояла в зачохленому стані в сейфі, з неї не стріляли. Періодично робилось ТО. Рушниця дісталась у спадок.
Зверху