Нещодавний вміст від Волик

  1. В

    Продам МЦ2112 у сувенірному виконанні.

    Товариство, ціна рушниці зараз 800 USD. Чекаю пропозицій.
  2. В

    Продам МЦ2112 у сувенірному виконанні.

    Ще забув сказати, до рушниці додається шкіряний чохол, у цілком пристойному стані. Теж в якості бонусу, або упаковки:)
  3. В

    Продам МЦ2112 у сувенірному виконанні.

    Мають бути ще якісь запчастини, подивлюсь.
  4. В

    Продам МЦ2112 у сувенірному виконанні.

    Так і є у цій рушниці, один конус на муфті ствола, іншій на конусному кільці. До речі, слово "бонус" перші вжили Ви;)
  5. В

    Продам МЦ2112 у сувенірному виконанні.

    Ну чому ж тільки наявними? Як бачите, кільця відрізняються висотою і виконанням внутрішньої поверхні (шліци, спіральна проточка). Від рідного кільця вони теж відрізняються. Більше кілець - більше можливостей для регулювання. Краще ніж перевертати рідне конусне кільце конусом в іншу сторону...
  6. В

    Продам МЦ2112 у сувенірному виконанні.

    Взагалі не проблема. Тим більше зараз в Україні є фірми які виготовляють будь-які пружини під замовлення. Достатньо загуглити "виготовленя пружин" чи щось таке. Думаю так і зроблю, якщо до цього часу рушниця не змінить власника.
  7. В

    Продам МЦ2112 у сувенірному виконанні.

    Чекаю пропозицій. Реальному покупцю - адекватний торг. Дзвоніть , пишіть.
  8. В

    Продам МЦ2112 у сувенірному виконанні.

    Товариство, до рушниці додаю ще 2 кільця фрикційного гальма (довге і коротке) і 2 конусних кільця. Замінюючи їх можна налаштувати рушницю під конкретну наважку шроту.
  9. В

    Продам МЦ2112 у сувенірному виконанні.

    Ці припливи успішно зім'яті затвором, твердість якого, очевидно, вища ніж твердість ствольної коробки. А от хвостовик ствола з коробкою, думаю, контактувати взагалі не повинен, вифрезерована заглибина під нього явно не достатньо глибока. через що кінець хвостовика трохи зім'ятий. Чи є ці...
  10. В

    Продам МЦ2112 у сувенірному виконанні.

    Дякую, Altay1972 за цінні зауваження;) Ви змусили мене детальніше розібратись в механізмі моєї рушниці. Так, дійсно, є неприбраний приплив на задній стінці коробки (додаю детальне фото).
  11. В

    Продам МЦ2112 у сувенірному виконанні.

    Як написав вище Trigal, казанську пружину робили з дроту 3,0 мм, тому вона довша. Для пружини з дроту 3,1 довжина буде меншою при тій же жорсткості. Тому так, можна сказати це їх винахід.
  12. В

    Продам МЦ2112 у сувенірному виконанні.

    Тобто, по вашому, затвор не повинен діставати до задньої стінки ствольної коробки при відкаті ствола?! І слідів контакту не повинно бути?! Ви бачили МЦ в якому цих слідів немає? Фото додаю.
  13. В

    Продам МЦ2112 у сувенірному виконанні.

    До речі, товариство, адекватний торг реальному покупцю можливий:)
  14. В

    Продам МЦ2112 у сувенірному виконанні.

    Ось ще кілька фоток пружини:
Зверху