Питання по ЗАКОНОДАВСТВУ

Androsh

Слідопит
З усого цього не розумію одного: чому це накази користувачів угідь (того ж УООР) можуть суперечити Законам України? Законом передбачено, що вовка, наприклад, можна вполювати, при наявності будь якої відстрілки... А УООР встановлює правила, наприклад, що картеч або кулі на сірого не можуть бути в наявності, то є порушення...
 

KFoR

Зброяр
З усого цього не розумію одного: чому це накази користувачів угідь (того ж УООР) можуть суперечити Законам України? Законом передбачено, що вовка, наприклад, можна вполювати, при наявності будь якої відстрілки... А УООР встановлює правила, наприклад, що картеч або кулі на сірого не можуть бути в наявності, то є порушення...
Чесно, я не пам'ятаю чий саме я читав минулорічний наказ, але з нього випливало що для вовка треба мати при собі 0000. Якщо Вас цікавить саме це. Та в принципі хтось говорив що лисиця і від 9 лягла від больового шоку.
 

Androsh

Слідопит
Чесно, я не пам'ятаю чий саме я читав минулорічний наказ, але з нього випливало що для вовка треба мати при собі 0000. Якщо Вас цікавить саме це. Та в принципі хтось говорив що лисиця і від 9 лягла від больового шоку.
Який це наказ? Наказ УООР? Цікаво, чому саме 4 нулі? А якщо у мене картеч 8,65 RIO Royal Buck (дуже люблю її, пробиває будь що навиліт..)))
 

KFoR

Зброяр
Який це наказ? Наказ УООР? Цікаво, чому саме 4 нулі? А якщо у мене картеч 8,65 RIO Royal Buck (дуже люблю її, пробиває будь що навиліт..)))
Вам краще почитати наказ про відкриття полювання того користувача угідь в яких Ви полюєте. Якщо я вам скину минулорічний по Тернопільській він Вам буде нічого(тим більше що в нас таких пунктів нема) . А стосовно 0000 то в наказі було сказано саме про такий максимальний розмір шроту який можна мати при собі при полюванні по перу і по пушному.
 

Androsh

Слідопит
Пане Яковлев В.А., дайте відповідь на конкретне питання. Я хочу полювати на зайця в угіддях УООР. Але, крім "нульовки" на зайця, я хочу мати кулі і картеч при собі для можливості вполювання вовка або лиса, якщо вони зустрінуться. Згідно з Законом. Чи є тут порушення і на підставі чого?
 

KFoR

Зброяр
Пане Яковлев В.А., дайте відповідь на конкретне питання. Я хочу полювати на зайця в угіддях УООР. Але, крім "нульовки" на зайця, я хочу мати кулі і картеч при собі для можливості вполювання вовка або лиса, якщо вони зустрінуться. Згідно з Законом. Чи є тут порушення і на підставі чого?
Відповім замість Яковлева В.А. Пункт 7. Статті 20 Закону України про мисливське господарство та полювання. Якщо відповідні заборони є в наказі користувача мисливських угідь. Якщо користувач мисливських угідь в наказі прописав саме такі правила. Вихід полювати там де таких обмежень немає.
 

Androsh

Слідопит
Відповім замість Яковлева В.А. Пункт 7. Статті 20 Закону України про мисливське господарство та полювання. Якщо відповідні заборони є в наказі користувача мисливських угідь. Якщо користувач мисливських угідь в наказі прописав саме такі правила. Вихід полювати там де таких обмежень немає.
И к чему это? Ты читал это? Куда ты лезешь со своими комментариям? Успокойся, ради Бога и иди отдыхать... Жду Яковлева...)))
 

Androsh

Слідопит
Якщо тобі немає різниці, що твій УТМР приймає накази, що суперечать Законам України, то про що з тобою балакати?
 

LORDI

Новачок
Чинне законодавство (КУпАП) передбачає відповідальність за порушення правил полювання, які визначені БЗ. Носіння законним мисливцем будь-яких мисливських набоїв (мова йде про набої до гладкостволу) не складає жодного складу адміністративного правопорушення. За змодельованої Вами ситуації - полюйте на здоров'я.
 

Androsh

Слідопит
Повторю питання... Пане Яковлев В.А., дайте відповідь на конкретне питання. Я хочу полювати на зайця в угіддях УООР. Але, крім "нульовки" на зайця, я хочу мати кулі і картеч при собі для можливості вполювання вовка або лиса, якщо вони зустрінуться. Згідно з Законом. Чи є тут порушення і на підставі чого?
 

Androsh

Слідопит
Чинне законодавство (КУпАП) передбачає відповідальність за порушення правил полювання, які визначені БЗ. Носіння законним мисливцем будь-яких мисливських набоїв (мова йде про набої до гладкостволу) не складає жодного складу адміністративного правопорушення. За змодельованої Вами ситуації - полюйте на здоров'я.
 

Androsh

Слідопит
Чинне законодавство (КУпАП) передбачає відповідальність за порушення правил полювання, які визначені БЗ. Носіння законним мисливцем будь-яких мисливських набоїв (мова йде про набої до гладкостволу) не складає жодного складу адміністративного правопорушення. За змодельованої Вами ситуації - полюйте на здоров'я.
Тоді чому це суперечить деяким наказам УООР?
 
Останнє редагування модератором:

Behmen

Мисливець
Добрий вечір. Читаю останні повідомлення. ФІЛОСОФІЯ. Або Закон не хочуть (хоча б) почитати, або свої «бажання» узаконити. Забули про «Не писані закони»
 

LORDI

Новачок
Мені, наприклад, полювати хочеться, а не оскаржувати в судовому порядку недолугі накази обласного УТМР. Хоча деколи читаю ті накази і плакати хочу.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
З усого цього не розумію одного: чому це накази користувачів угідь (того ж УООР) можуть суперечити Законам України? Законом передбачено, що вовка, наприклад, можна вполювати, при наявності будь якої відстрілки... А УООР встановлює правила, наприклад, що картеч або кулі на сірого не можуть бути в наявності, то є порушення...
Ви так і не прочитали БЗ...
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А якщо у мене картеч 8,65 RIO Royal Buck (дуже люблю її, пробиває будь що навиліт..)))
А що "будь що"?
Пане Яковлев В.А., дайте відповідь на конкретне питання. Я хочу полювати на зайця в угіддях УООР. Але, крім "нульовки" на зайця, я хочу мати кулі і картеч при собі для можливості вполювання вовка або лиса, якщо вони зустрінуться. Згідно з Законом. Чи є тут порушення і на підставі чого?
Я ж сказав, що можете, але лише у тому випадку, якщо користувач мисливських угідь (не обов'язково УТМР) не заборонив своїм розпорядженням (рішенням, наказом). На це він має право! А Ви, за Законом, зобов'язані виконувати правила, встановлені для певної території, на якій полюєте (збираєтеся полювати).Ще раз прошу: прочитайте БЗ! Хоча б раз...
 
  • Like
Reactions: kef

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
И к чему это? Ты читал это? Куда ты лезешь со своими комментариям? Успокойся, ради Бога и иди отдыхать... Жду Яковлева...)))
Хамить коллегам не надо! Это делу не поможет, скорее - наоборот. Кстати, я ужк несколько раз ответил!
 
Зверху