рушниця для новачка

Статус
Закрита.

mrjura

Мисливець
Шановний Optimum дякую за поради та привітання.
Стосовно чехла -класический кожаный чехол для переломки , натуральная говяжья кожа ,перегородка из кожи,энергопоглащающая вставка на весь чехол,усиление дополнительным слоем кожи среза стволов и ствольной коробки,петля для подвески,внутреняя часть мягкия ткань(бархотка),окантовка натуральная кожа,все соединения усилены заклёпками-под стволы до 760мм Винница, цена 950грн. Мені особисто якість дуже сподобалась. З повагою.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
приєднуюсь до привітань Оптімума! вдалих полювань, довгих років життя, мирного неба!
розгрузка дещо схожа на лівчик з сексшопу!:D:D:D все інше просто клас! фазанчик хай росте! найкраші гільзи - коричневі (на фото - справа) - вони найеластичніші, інші ФамПіонкі - тверді, але підуть. з приводу касулів - Оптімум правий - всі інші дорожчі навіть є що в 3 рази.
 

mrjura

Мисливець
Тепер питання де краще купити КРУК.

Я брав тут на форумі http://www.gunforum.com.ua/index.php/topic,12563.180.html
Вітаю. Досих пір неотримав відповіді стосовно замовлення крука, за даним посиланям на емейл ні на телефон не відповідають. Може ще десь є надійний постачальник. Дякую.
 
Останнє редагування:

mrjura

Мисливець
Думаю дешевле этих вряд ли найдете
https://reibert.info/threads/kapsjul-cbo-zhevelo-kv-21-97-evro.548552/page-15#post-6487650


И если капсуль будет легко влетать, воспользуйтесь каплей суперклея или сделайте приспособу для рехтовки капсульного гнезда, по чертежам Грищенко, есть целая тема на этом форуме и готовые продабтся по 150 грн.
Дякую, чекаю замовлення.
 

mrjura

Мисливець
Вітаю всіх.
Вибачаюсь, що не по темі, але вирішив писати тут.
По-перше, хотів подякувати всім за поради які дали мені змогу запастися всім необхідним для заняття справжньою чоловічою справою.
Але оскільки рушниця й досі знаходиться в майстра на реставрації я не можу рухатися далі, тобто вчитися споряджати набої а тим більше підібрати їх для даної рушниці. Сподіваюсь, що встигну до відкриття полювання.
В зв'язку з цим займаюсь теоретичною підготовкою, в основному завдяки даному форуму.
Але є питання в яких я маю сумніви і хотів поради від бувалих мисливців.
Перше чи потрібно мені для повного пакету документів для полювання, звернутися в якусь мисливську спілку, стати її учасником зокрема цікавить Бориспільський район оскільки я тут мешкаю. Готовий попрацювати в угіддях, вважаю що це потрібно для того, щоб познайомитися з місцевістю та комфортно почувати себе в сезон полювання.
Питання друге, розумію що полювання без справжнього друга неможливе, але життя на сьогодні таке що вірити можна тільки собі, тому вирішив придбати чотириногого помічника. З дружиною пішов на компроміс і зупинився http://labrador-puppy.net/Dog/Gallery/738 , але інформації по практичному використані лабрадорів на полюванні на даному форумі не багато. Питання до бувалих, на що звернути увагу і які мають бути документи, щоб потім не було проблем. Але чомусь впевнений що все буде добре.
Всім дякую, хай щастить.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Тут компромисов быть не может, если живете в квартире присмотритесь к Эпаньелам! А не рабочая собака на охоте будет раздражать и превратится в просто домашнего любимца! Лабрадоры хороши лишь тем, что дичь из воды хоро достают и все, поэтому и инфы по ним минимум!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Лабрадор - собака одного направления в охоте, а именно охота на водоплавающую дичь!! Как для собаки, предназначенной для охоты, у нее узконаправленное предназначен, а поэтому я бы ее вообще не называл охотничьей, а чисто "одновидовой".
 

mrjura

Мисливець
Тут компромисов быть не может, если живете в квартире присмотритесь к Эпаньелам! А не рабочая собака на охоте будет раздражать и превратится в просто домашнего любимца! Лабрадоры хороши лишь тем, что дичь из воды хоро достают и все, поэтому и инфы по ним минимум!
Вітаю. На щастя встиг збудувати власний будинок, але є досвід життя в квартирі з німцем. Тому вважаю щоб завести суто мисливську собаку її потрібно забеспечити на сто відсотків улюбленою справою. В наших реаліях а тим більше в даній місцевості я не зможу цього зробити. Це ще є вагомим аргументом для мене. А то що не потрібно буде лізти у воду мене цілком влаштовує.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
А то що не потрібно буде лізти у воду мене цілком влаштовує.
Прислушайтесь к старшим товарищам. Нулячая собака на охоте не нужна! Нет возможности воспитывать охотничью собаку - ни заводите! Вспомните маленького принца.... Мы в ответе за тех.....
 

mrjura

Мисливець
Прислушайтесь к старшим товарищам. Нулячая собака на охоте не нужна! Нет возможности воспитывать охотничью собаку - ни заводите! Вспомните маленького принца.... Мы в ответе за тех.....
Вітаю. Сьогодні важккий день, їздили дивилися на цуценя. Враження неоднозначні, але врешті переміг здоровий глузд. Залишивши трохи кешу на мішок корму, поїхали з пустими руками. Мабуть з собакою трохи зачекаємо. Дякую за поради.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Вітаю. Сьогодні важккий день, їздили дивилися на цуценя. Враження неоднозначні, але врешті переміг здоровий глузд. Залишивши трохи кешу на мішок корму, поїхали з пустими руками. Мабуть з собакою трохи зачекаємо. Дякую за поради.
Це вже рішення і слова не дитини,а мужчини!!!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Мабуть з собакою трохи зачекаємо. Дякую за поради.
ну і слава Богу... пополюйте сезон з колективом, придивіться до собак, специфіки їх роботи, прикиньте на що будете полювати найчастіше, а вже потім.... кротше - гарячки не впороли, це вже велика перемога
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
кротше - гарячки не впороли, це вже велика перемога
Собака-це велика відповідальність для заводчика і рішення по ній повинне бути прийняте з цілком "тверезою" головою, чистими помислами і здоровою нервовою системою,адже він буде виконувати презприкословно всі команди і прихоті вожака стаї,а власник автоматично переходе для собаки в вожака стаї і ці команди повинні мати абсолютний зміст,точність реагування і безприкословність в виконанні!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Коли закінчимо бесіду,я всі пости,що стосуються собак,перенесу в відповідний розділ!!
 

mrjura

Мисливець
Вітаю всіх.
Нарешті отримав свою рушницю.
Хочу, ще раз подякувати форуму за знайомство з чудовими людьми, зокрема Олександрами з Запоріжжя та Харькова, які допомогли мені відреставрувати рушницю. Результати її перевтілення можна побачити на фото. Я залишився дуже задоволений їхньою роботою.
Сьогдні придбав відстрільну картку на хутрового звіра в Бориспільській районій раді УТМР на Переяслівський район, підскажіть де можна полювати зданою карткою.
 

Вкладення

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
на хутрового звіра
на якого???? місяць тільки в себе в кімнаті можна полювати на дружину - денна норма "відстрілу" - 1 дружина, і на тещу - лише по суботах зранку. а через місяць - на зайця лиса вовка та єнотовину собаку, кам"яну куницю в угіддях УТМР Ващого району
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
відмінно зроблена рушничка, тисяч на 8 одна реставрація затягнула:D:D;)
 
Статус
Закрита.
Зверху