Продовжино строк дії дозволів.

север

ветеран форуму
надійна команда
Так у Вас також,потрібно фото біля сейфу,а в нас ні)))) Можливо,в кожній області по різному!!!
Впевнений на всі 100%, що фото на фоні сейфа певна "перестраховка" місцевих дозвільників. Але і їх можна зрозуміти, коли у людей, на жаль, і житла немає, а не те, що сейфів. Хто пережив і переживає, той мене зрозуміє. Тому я і не сперечався за цю специфічну вимогу.
 

Корнилов

Снайпер
подскажите если сами проходили, как там у нас с сертификатами нарколога и психиатра? а то тут возникла дискуссия, два или один сейчас...
В
Впевнений на всі 100%, що фото на фоні сейфа певна "перестраховка" місцевих дозвільників. Але і їх можна зрозуміти, коли у людей, на жаль, і житла немає, а не те, що сейфів. Хто пережив і переживає, той мене зрозуміє. Тому я і не сперечався за цю специфічну вимогу.
Можливо!!! Що вашу область ,що Сумську,що Донецьку ,сильно зачипила клята війна,а нас ,відносно ,не дуже! Можлиао в цьому і діло.
 

Корнилов

Снайпер
Впевнений на всі 100%, що фото на фоні сейфа певна "перестраховка" місцевих дозвільників. Але і їх можна зрозуміти, коли у людей, на жаль, і житла немає, а не те, що сейфів. Хто пережив і переживає, той мене зрозуміє. Тому я і не сперечався за цю специфічну вимогу.
Бачите, а в деяких облостях і єгерю треба телефонувати перед полюванням!!! Загадкова у нас КРАЇНА!!!
 

север

ветеран форуму
надійна команда

XXL

Снайпер
подскажите если сами проходили, как там у нас с сертификатами нарколога и психиатра? а то тут возникла дискуссия, два или один сейчас...
Справка в больнице на время войны без платно,а нарколог коммерческий 800гривен
 

XXL

Снайпер
Справка в больнице во время войны без платно,а нарколог коммерческий 800гривен
Причем нарколог, это психиатр с больницы, только открыла свой кабинет в городе комерчиский.Поэтому думаю, что Артур прав.Бизнес ни чего личного :)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Причем нарколог, это психиатр с больницы, только открыла свой кабинет в городе комерчиский.Поэтому думаю, что Артур прав.Бизнес ни чего личного :)
У нас та же ситуация. Платно - зато быстро! И мозги, особо, никто не выедает.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
навзаєм. у мене дружина психіатр. з Н.року є лише єдиний сертифікат. там де їх 2 - вони не відповідають вимогам МОЗ і означає, що ваша лабораторія немає цих тестів, бо вони дороговартісні. на період воєнного стану цей сертифікат безкоштовний для комісії на зброю, а так від 400 до 1200 - залежно від медзакладу і затверджених тарифів. да, відкрию секрет - наркологів ніколи не було. нарколог - то психіатр після курсів, бо інтернатури по наркології немає.
Сертифікатів (мед.довідок) все ж 2 і вони повністю відповідають вимогам МОЗу! Бо затверджені його наказами.
Окремо- нарко, окремо-псих. І підсумковий - третій сертифікат з фото, який здається в дозвільну. А ці два залишаються на руках у власника зброї.
0-02-05-61bc16771e60d2338e01bee86b98dd99216848dd06cd0bb5f107a1e96755cf00_d0f414a95fde3f30.jpg
псих.jpg
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Сертифікатів (мед.довідок) все ж 2 і вони повністю відповідають вимогам МОЗу! Бо затверджені його наказами.
там є новий наказ, яким втрачає чинність попередній (де 2 сертифікати) і видається 1. так було і в нас, поки моя дружина не пройшла відповідні курси і тепер видає 1. а наркологічного окремо не стало. вникати який там і що - то мені нафіг не треба, то внутрішні проблеми медиків.
І підсумковий - третій сертифікат з фото, який здається в дозвільну.
то фіолетовий бланк самої комісії з фоткою.
 

mulyavchik

Снайпер
там є новий наказ, яким втрачає чинність попередній (де 2 сертифікати) і видається 1. так було і в нас, поки моя дружина не пройшла відповідні курси і тепер видає 1. а наркологічного окремо не стало. вникати який там і що - то мені нафіг не треба, то внутрішні проблеми медиків.

то фіолетовий бланк самої комісії з фоткою.
[/QUУнас на Вінниччині теж один сертифікат від нарколога,комісія безкоштовна.а до психіатра тра йти з чеком про проплату 400+_ грн і тоді вона все підписує
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
в різних областях по-різному, навіть в одній області різні ціни, бо всі поліклінічні відділення то частина лікарень, які є КЗ- комунальними закладами, тобто тарифи їм затверджує орган місцевого самоврядування, тому в одних 400 а в інших 1200 одні й ті самі дії, так і в одних ще 2 сертифікати. в інших - 1. але то порушення медиків, а не тих, хто проходить комісію.
дозвільникам сертифікати взагалі до дупи - є основна комісія (фіолетовий папірець з фоткою), все інше не цікавить.
 
Зверху