Допоможіть оцінити ІЖ 12

Статус
Закрита.

сксик

Новачок
Доброго дня. Домоможіть оцінити ІЖ 12 в 12 кал. Стволи зеркало. Вороніння не потере можна сказати як на новому. На дереві є коцки від того що складалось в чехол для переломки.
 

Вкладення

сксик

Новачок
Якщо можливо хотілося б про зброю ще дізнатись щось. Так інфи в інтернеті мало
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Якщо можливо хотілося б про зброю ще дізнатись щось. Так інфи в інтернеті мало
У Вас ІЖ-12 в штучному виконанні і в непоганому стані. Цього достатньо.
Інформації про них вистачає. Не ексклюзив, але приємна рушничка, яка і в наш час цінується любителями.
Має гарний бій і не потребує зайвої реклами. Недолік у неї, як і в інших ІЖ-12, це висока цівка ( цевйо) коробчастого типу, яка часто тріскається, внаслідок своєї конструкції.
 

Volker

Слідопит
Шановний! Вам купити, чи продати? Звідти і ціна.А в інтернеті, ютубі- безліч про нього статей та оглядів.
 

rus pos

Новачок
Доброго дня. Домоможіть оцінити ІЖ 12 в 12 кал. Стволи зеркало. Вороніння не потере можна сказати як на новому. На дереві є коцки від того що складалось в чехол для переломки.
да стан супер
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Запропонували рушницю купити. Але треба розуміти ціну рушниці щоб необманювати людину пожилу яка хоче продати.
Рушниця б/в.
Відштовхуйтесь від 800+-. По фото всього ніколи не скажеш. Потрібно зброю тримати в руках і уважно дивитись. Якщо берете для себе. Однак штучники в такому стані трапляються вже не часто.
 

rus pos

Новачок
Рушниця б/в.
Відштовхуйтесь від 800+-. По фото всього ніколи не скажеш. Потрібно зброю тримати в руках і уважно дивитись. Якщо берете для себе. Однак штучники в такому стані трапляються вже не часто.
100% тре дивитись в живу
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

Hunter 79

Слідопит
Ви з 2014 року на форумі. Продаєте різні моделі рушниць в тому числі МЦ 21 12 за 150000 т.
Цей ІЖ 12 можна буде виставити за 200000 т.
То була - реклама !
Маркетинговий маневр !
То є послідовник ,,гебельса,,:D
 

сксик

Новачок
Ви з 2014 року на форумі. Продаєте різні моделі рушниць в тому числі МЦ 21 12 за 150000 т.
Цей ІЖ 12 можна буде виставити за 200000 т.
Ну в кого як виходе. Я запитав про оцінку. Але як завжди є ті хто по "тихому" пропонує 500 американських. Небуду називати нік на форумі.
Всім дякую за допомогу в оцінці. Питання в цінні по придбанні вирішено.
 
Ну в кого як виходе. Я запитав про оцінку. Але як завжди є ті хто по "тихому" пропонує 500 американських. Небуду називати нік на форумі.
Всім дякую за допомогу в оцінці. Питання в цінні по придбанні вирішено.
так назвіть
 

сксик

Новачок
Він сам знає. Моніторить тему. Перекупи які сидять тут на форумі і хочуть взяти за 500 коли поважні форумчани вже називали вартість приблизно її. Але суть не в тому я запитав так як стало питання в придбанні. Але що ж казати тут більшість хто хоче видурити толкове на шарика, тому і хають. А може зелена душить.
 
Він сам знає. Моніторить тему. Перекупи які сидять тут на форумі і хочуть взяти за 500 коли поважні форумчани вже називали вартість приблизно її. Але суть не в тому я запитав так як стало питання в придбанні. Але що ж казати тут більшість хто хоче видурити толкове на шарика, тому і хають. А може зелена душить.
напишіть в особисті
 

kef

Зброяр
Він сам знає. Моніторить тему. Перекупи які сидять тут на форумі і хочуть взяти за 500 коли поважні форумчани вже називали вартість приблизно її. Але суть не в тому я запитав так як стало питання в придбанні. Але що ж казати тут більшість хто хоче видурити толкове на шарика, тому і хають. А може зелена душить.
Тема оцінки це як аукціон - хто більше запропонує.
 

rus pos

Новачок
Він сам знає. Моніторить тему. Перекупи які сидять тут на форумі і хочуть взяти за 500 коли поважні форумчани вже називали вартість приблизно її. Але суть не в тому я запитав так як стало питання в придбанні. Але що ж казати тут більшість хто хоче видурити толкове на шарика, тому і хають. А може зелена душить.
тут е перекупів трохи воний воду мутят а зброя ця хароша візьмете непожаліете
 
Статус
Закрита.
Зверху